Coffee

Filter products
Special offers 625 Top sellers
Special offer Lucaffé Exquisit 1 kg  Coffee Beans

Lucaffé Exquisit 1 kg Coffee Beans

29,50 € 36,90 € 29,50 € / kg
In stock
Special offer Puro Fuerte 1 kg Coffee Beans

Puro Fuerte 1 kg Coffee Beans

27,90 € 34,90 € 27,90 € / kg
In stock
Special offer Passalacqua Cremador 250 g Ground Coffee For Espresso Machines

Passalacqua Cremador 250 g Ground Coffee For Espresso Machines

7,10 € 8,90 € 28,40 € / kg
In stock
Special offer Passalacqua Moana 1 kg Coffee Beans

Passalacqua Moana 1 kg Coffee Beans

36,70 € 45,90 € 36,70 € / kg
In stock
Special offer Helsingin Kahvipaahtimo Ota/Jätä Colectivo Pacaybamba Peru 200 g Coffee Beans
Special offer Helsingin Kahvipaahtimo Ota/Jätä La Esperanza #1 Colombia 200 g Coffee Beans
Special offer Gringo Nordic Organic Etiopien Shakiso Hadeso 250 g Coffee Beans

Gringo Nordic Organic Etiopien Shakiso Hadeso 250 g Coffee Beans

14,30 € 17,90 € 57,20 € / kg
In stock
Special offer Gringo Nordic Burundi Kibingo Oro 250 g Coffee Beans

Gringo Nordic Burundi Kibingo Oro 250 g Coffee Beans

14,30 € 17,90 € 57,20 € / kg
In stock
Special offer Jacobs Barista Editions Crema Italiano 1 kg Coffee Beans

Jacobs Barista Editions Crema Italiano 1 kg Coffee Beans

19,10 € 23,90 € 19,10 € / kg
In stock
Special offer Davidoff Decaf Elegant Instant Coffee 100 g

Davidoff Decaf Elegant Instant Coffee 100 g

7,10 € 8,90 € 71,00 € / kg
In stock
Special offer Bialetti Perfetto Moka Cocco Flavoured Ground Coffee 250 g

Bialetti Perfetto Moka Cocco Flavoured Ground Coffee 250 g

7,90 € 9,90 € 31,60 € / kg
In stock
Special offer Bergstrands Mymble Lazy Days Ground Coffee 250 g

Bergstrands Mymble Lazy Days Ground Coffee 250 g

7,90 € 9,90 € 31,60 € / kg
In stock
Special offer Makea Coffee Kunnon Kahvi 220 g Coffee Beans

Makea Coffee Kunnon Kahvi 220 g Coffee Beans

10,30 € 12,90 € 46,82 € / kg
In stock
Special offer Makea Coffee Lounge 220 g Coffee Beans

Makea Coffee Lounge 220 g Coffee Beans

10,30 € 12,90 € 46,82 € / kg
In stock
Special offer Makea Coffee Disco 220 g Coffee Beans

Makea Coffee Disco 220 g Coffee Beans

10,30 € 12,90 € 46,82 € / kg
In stock
Special offer Makea Coffee Club 220 g Coffee Beans

Makea Coffee Club 220 g Coffee Beans

10,30 € 12,90 € 46,82 € / kg
In stock
Special offer Makea Coffee Pärinätön Decaf 220 g Coffee Beans

Makea Coffee Pärinätön Decaf 220 g Coffee Beans

11,90 € 14,90 € 54,09 € / kg
In stock
Special offer Makea Coffee Caramel Groove 220 g Coffee Beans

Makea Coffee Caramel Groove 220 g Coffee Beans

10,30 € 12,90 € 46,82 € / kg
In stock
Special offer Little's Decaf Creamy Caramel Instant Coffee 50 g

Little's Decaf Creamy Caramel Instant Coffee 50 g

6,30 € 7,90 € 126,00 € / kg
In stock
Special offer Little's Decaf French Vanilla Instant Coffee 50 g

Little's Decaf French Vanilla Instant Coffee 50 g

6,30 € 7,90 € 126,00 € / kg
In stock
Special offer Espoon Kahvipaahtimo Juicy Lychee Fruit 200 g Coffee Beans

Espoon Kahvipaahtimo Juicy Lychee Fruit 200 g Coffee Beans

20,70 € 25,90 € 103,50 € / kg
In stock
Special offer Espoon Kahvipaahtimo Espoon Espresso 200 g Coffee Beans

Espoon Kahvipaahtimo Espoon Espresso 200 g Coffee Beans

11,60 € 14,50 € 58,00 € / kg
In stock
Special offer Espoon Kahvipaahtimo Colombia Medium Roast 200 g Coffee Beans

Espoon Kahvipaahtimo Colombia Medium Roast 200 g Coffee Beans

9,50 € 11,90 € 47,50 € / kg
In stock
Special offer Espoon Kahvipaahtimo Honey Aponte 200 g Coffee Beans

Espoon Kahvipaahtimo Honey Aponte 200 g Coffee Beans

15,10 € 18,90 € 75,50 € / kg
In stock
Special offer Segafredo Espresso Casa 1 kg Coffee Beans

Segafredo Espresso Casa 1 kg Coffee Beans

17,50 € 21,90 € 17,50 € / kg
In stock
Special offer Lavazza Expert Gusto Pieno 1 kg Coffee Beans

Lavazza Expert Gusto Pieno 1 kg Coffee Beans

19,90 € 24,90 € 19,90 € / kg
In stock
Special offer Lykke Lykkegram Happiness 30 g

Lykke Lykkegram Happiness 30 g

3,10 € 3,90 € 103,33 € / kg
In stock
Special offer Espoon Kahvipaahtimo Juicy Passion Fruit 200 g Coffee Beans

Espoon Kahvipaahtimo Juicy Passion Fruit 200 g Coffee Beans

20,70 € 25,90 € 103,50 € / kg
In stock
Special offer Slow Forest Extra Dark Roast 1 kg Coffee Beans

Slow Forest Extra Dark Roast 1 kg Coffee Beans

26,30 € 32,90 € 26,30 € / kg
In stock
Special offer Miscela d'Oro Espresso Decaffeinato Espresso Pods 150 pcs

Miscela d'Oro Espresso Decaffeinato Espresso Pods 150 pcs

47,90 € 59,90 € 0,32 € / pc
In stock
Special offer Bialetti Esperto Grani Pregiato Espresso 500 g Coffee Beans

Bialetti Esperto Grani Pregiato Espresso 500 g Coffee Beans

11,10 € 13,90 € 22,20 € / kg
In stock
Special offer Mokaflor Chiaroscuro Ethiopia Sidamo 1 kg Coffee Beans

Mokaflor Chiaroscuro Ethiopia Sidamo 1 kg Coffee Beans

31,90 € 39,90 € 31,90 € / kg
In stock
Special offer Nescafé Gold Caramel Latte Instant Coffee 8 x 17 g

Nescafé Gold Caramel Latte Instant Coffee 8 x 17 g

5,50 € 6,90 € 40,44 € / kg
In stock
Special offer Nescafé Vanilla Latte Instant Coffee 8 x 17 g

Nescafé Vanilla Latte Instant Coffee 8 x 17 g

5,50 € 6,90 € 40,44 € / kg
In stock
Special offer Nescafé Latte Instant Coffee 8 x 18 g

Nescafé Latte Instant Coffee 8 x 18 g

5,50 € 6,90 € 38,19 € / kg
In stock
Special offer Nescafé 3in1 Creamy Latte Instant Coffee 10 x 15 g

Nescafé 3in1 Creamy Latte Instant Coffee 10 x 15 g

4,70 € 5,90 € 31,33 € / kg
In stock
Special offer Nescafé Cappuccino Instant Coffee 225 g

Nescafé Cappuccino Instant Coffee 225 g

7,90 € 9,90 € 35,11 € / kg
In stock
Special offer Löfbergs Decaf Instant Coffee 80 g

Löfbergs Decaf Instant Coffee 80 g

8,70 € 10,90 € 108,75 € / kg
In stock
Special offer Löfbergs Fair Fresh Organic Instant Coffee 100 g

Löfbergs Fair Fresh Organic Instant Coffee 100 g

8,70 € 10,90 € 87,00 € / kg
In stock
Special offer Löfbergs FTO Instant Coffee Sticks 500 x 2 g

Löfbergs FTO Instant Coffee Sticks 500 x 2 g

151,20 € 189,00 € 0,30 € / pc
In stock
Special offer Clipper Organic No Caf Coffee Alternative 100 g

Clipper Organic No Caf Coffee Alternative 100 g

5,50 € 6,90 € 55,00 € / kg
In stock
Special offer Clipper Wake Up Coffee Substitute 125 g

Clipper Wake Up Coffee Substitute 125 g

6,30 € 7,90 € 50,40 € / kg
In stock
Special offer Paulig Café Napoli 475 g Ground Coffee

Paulig Café Napoli 475 g Ground Coffee

11,10 € 13,90 € 23,37 € / kg
In stock
Special offer Barleycup Organic Cereal Drink 100 g

Barleycup Organic Cereal Drink 100 g

8,70 € 10,90 € 87,00 € / kg
In stock
Special offer Chikko Not Coffee Organic Roasted Chicory 130 g

Chikko Not Coffee Organic Roasted Chicory 130 g

9,50 € 11,90 € 63,33 € / kg
In stock
Special offer Chikko Not Coffee Organic Roasted Orzo 150 g

Chikko Not Coffee Organic Roasted Orzo 150 g

7,90 € 9,90 € 52,67 € / kg
In stock
Special offer Chikko Organic Chai Latte Mix Drinking Powder 130 g
Special offer Bialetti Esperto Grani Intenso Espresso 500 g Coffee Beans

Bialetti Esperto Grani Intenso Espresso 500 g Coffee Beans

11,90 € 14,90 € 23,80 € / kg
In stock

Coffee

We have a wide selection of coffees for every taste, both espresso and filter coffee. You can find excellent Italian espresso as well as fresh roasted coffee from small Nordic coffee roasteries. Explore our selecton and find coffees to your taste - for example organic coffees, coffees with a balanced taste profile or Italian espresso beans with a high or low amount of Arabica.

Under the Coffee category you'll find items from popular brands like Lucaffé, Pera and Passalacqua. The most popular products right now are Lucaffé Mamma Lucia 1 kg Coffee Beans and Pera Super Crema 1 kg Coffee Beans. Lucaffé Mamma Lucia 1 kg Coffee Beans now on sale for 23,10 € (regular price 28,90 €).