Bundle offers

Bundle offer Pumpkin Spice Treat Bundle

Pumpkin Spice Treat Bundle

42,90 € 50,50 €
In stock
Bundle offer Pumpkin Spice Bundle

Pumpkin Spice Bundle

29,90 € 34,70 €
In stock
Bundle offer Crema Outdoor Coffee Set 1

Crema Outdoor Coffee Set 1

86,90 € 100,70 €
In stock
Bundle offer Crema Outdoor Coffee Set 2

Crema Outdoor Coffee Set 2

119,90 € 140,60 €
In stock
Bundle offer Crema Outdoor Coffee Set 3

Crema Outdoor Coffee Set 3

364,90 € 419,60 €
In stock
Bundle offer AeroPress Original Coffee Maker + AeroPress Coffee Grinder
Bundle offer Monin Gingerbread + Monin Cinnamon Syrups 250 ml

Monin Gingerbread + Monin Cinnamon Syrups 250 ml

15,90 € 17,80 € 31,80 € / l
In stock
Bundle offer Monin Gingerbread + Monin Cinnamon Syrups 700 ml

Monin Gingerbread + Monin Cinnamon Syrups 700 ml

27,90 € 31,80 € 39,86 € / l
In stock
Bundle offer Monin Pumpkin Spice Syrup 2 x 700 ml + Pump

Monin Pumpkin Spice Syrup 2 x 700 ml + Pump

32,90 € 37,70 € 23,50 € / l
In stock
Bundle offer Crema Flavoured Green Tea Selection

Crema Flavoured Green Tea Selection

19,90 € 23,70 €
In stock
Bundle offer Crema Tea Rooibos Collection

Crema Tea Rooibos Collection

17,90 € 21,70 €
In stock
Bundle offer Crema Black Tea Best Seller Collection

Crema Black Tea Best Seller Collection

19,90 € 23,70 €
In stock
Bundle offer Crema Herbal Morning To Night Tea Collection

Crema Herbal Morning To Night Tea Collection

18,90 € 21,70 €
In stock
Bundle offer Hario Filter-In Tea Bottle 750 ml + Crema Herbal Lemonade 75 g
Bundle offer Crema Morning To Night Tea Collection

Crema Morning To Night Tea Collection

18,90 € 21,70 €
In stock
Bundle offer Barú Latte Lovers Chai Bundle 3 x 250 g

Barú Latte Lovers Chai Bundle 3 x 250 g

23,90 € 26,70 € 31,87 € / kg
In stock
Bundle offer Barú Choc Lovers Hot Chocolate Bundle 3 x 250 g

Barú Choc Lovers Hot Chocolate Bundle 3 x 250 g

23,90 € 26,70 € 31,87 € / kg
In stock
Bundle offer Barú Marshmallow Bundle 4 x 120 g

Barú Marshmallow Bundle 4 x 120 g

29,90 € 35,70 € 62,29 € / kg
In stock
Bundle offer Monin Caramel + Pumpkin Spice + Gingerbread Syrup Bundle 3 x 700 ml

Monin Caramel + Pumpkin Spice + Gingerbread Syrup Bundle 3 x 700 ml

39,90 € 46,70 € 19,00 € / l
In stock
Bundle offer AeroPress Coffee Maker + Permanent Metal Filter
Bundle offer AeroPress Go Coffee Maker + Permanent Metal Filter