Top sellers: Christmas

Here you can see a ranking of products in Christmas. The ranking is based on sales during the past few months, taking availability into account.

View all products

22

Barú Marshmallows Milk Chocolate 120 g
8,90 € 74,17 € / kg

23

Monin Winter Spice Syrup 700 ml
16,90 € 24,14 € / l

24

Modo Chai Syrup 750 ml
14,50 € 19,33 € / l

25

Coffee Capsule Advent Calendar
29,90 € 39,90 € 1,25 € / pc

26

Beanies Gingerbread Flavoured Instant Coffee 50 g
5,50 € 6,90 € 110,00 € / kg

28

Crema Black Tea Classic Chai 85 g
7,90 € 92,94 € / kg

36

Haupt Lakrits Advent Calendar 2026
39,90 € 103,64 € / kg

38

Tea Advent Calendar
29,90 € 39,90 € 1,25 € / pc