Top sellers: Christmas Coffee

Here you can see a ranking of products in Christmas Coffee. The ranking is based on sales during the past few months, taking availability into account.

View all products

2

Burg Flavoured Coffee, Cinnamon 250 g Ground
7,10 € 8,90 € 28,40 € / kg

3

Beanies Gingerbread Flavoured Instant Coffee 50 g
5,50 € 6,90 € 110,00 € / kg

4

Beanies Mince Pie Flavoured Instant Coffee 50 g
5,20 € 6,50 € 104,00 € / kg