Kitchen Appliances

Top seller Hario Buono Power Kettle 0,8 l

Hario Buono Power Kettle 0,8 l

89,90 €
In stock
Special offer Wilfa Icy Slush Machine FDM1B-TC2000

Wilfa Icy Slush Machine FDM1B-TC2000

212,90 € 349,00 €
In stock
Special offer Sage The Q Blender SBL820SHY

Sage The Q Blender SBL820SHY

339,00 € 499,00 €
In stock
Special offer Wilfa Swift RCBL-45BE Portable Blender, Beige

Wilfa Swift RCBL-45BE Portable Blender, Beige

39,90 € 59,00 €
In stock
Special offer Wilfa Swift RCBL-45W Portable Blender, White

Wilfa Swift RCBL-45W Portable Blender, White

39,90 € 59,00 €
In stock
Top seller Sage SBL 920 BSS The Super Q Blender
Top seller Varia AURA Smart Kettle 1.5 l, Black
Top seller Fellow Clyde Electric Kettle 1.5 l, Matte Black
Top seller Sage The Smart Scoop BCI600 Ice Cream Maker
Special offer Alessi MG32 Electric Water Kettle 1,5 l, Steel/Black

Alessi MG32 Electric Water Kettle 1,5 l, Steel/Black

289,90 € 319,00 €
Unconfirmed
Top seller Lacor Magic Food & Cocktail Smoker
Top seller Sage The Smart Toast 2-Slice STA825BAL Toaster
Top seller Alessi MDL08 Plissé Toaster, Black
Top seller Wilfa WM-623 BELL Waffle Iron, Steel

Wilfa WM-623 BELL Waffle Iron, Steel

99,90 €
Unconfirmed
Top seller Wilfa WK-5 electric water kettle
Lacor Smoking Chips, Whisky 100 g

Lacor Smoking Chips, Whisky 100 g

11,90 € 119,00 € / kg
In stock
Lacor Smoking Lid 12 cm

Lacor Smoking Lid 12 cm

6,90 €
In stock
Lacor Smoking Chips, Almond Wood 100 g

Lacor Smoking Chips, Almond Wood 100 g

11,90 € 119,00 € / kg
In stock
Lacor Smoking Chips, Olive Wood 100 g

Lacor Smoking Chips, Olive Wood 100 g

11,90 € 119,00 € / kg
In stock

Kitchen Appliances

Under the Kitchen Appliances category you'll find items from popular brands like Fellow, Hario and Wilfa. The most popular products right now are Fellow Stagg EKG Pro Electric Variable Temperature Kettle 900 ml, Matte Black and Hario Buono Power Kettle 0,8 l. Fellow Stagg EKG Pro Electric Variable Temperature Kettle 900 ml, Matte Black now on sale for 179,90 € (regular price 229,00 €).