Coffee

Filter products
Special offers 625 Top sellers
Special offer Jacobs Cappuccino Milka Choco-Hazelnut Flavoured Instant Coffee 400 g
Special offer Jacobs Cappuccino Milka Choco Flavoured Instant Coffee 400 g

Jacobs Cappuccino Milka Choco Flavoured Instant Coffee 400 g

6,30 € 7,90 € 15,75 € / kg
In stock
Special offer Jacobs Cappuccino Caramel Flavoured Instant Coffee 360 g

Jacobs Cappuccino Caramel Flavoured Instant Coffee 360 g

4,90 € 7,90 € 13,61 € / kg
In stock
Special offer Segafredo Pronto Instant Coffee 100 g

Segafredo Pronto Instant Coffee 100 g

7,90 € 9,90 € 79,00 € / kg
In stock
Special offer Segafredo Intermezzo 1 kg Coffee Beans

Segafredo Intermezzo 1 kg Coffee Beans

15,90 € 19,90 € 15,90 € / kg
In stock
Special offer Arcaffe Elba 250 g Coffee Beans

Arcaffe Elba 250 g Coffee Beans

8,70 € 10,90 € 34,80 € / kg
In stock
Special offer Arcaffe Elba 1 kg Coffee Beans

Arcaffe Elba 1 kg Coffee Beans

30,30 € 37,90 € 30,30 € / kg
In stock
Special offer ROST Decaf Organic Espresso 225 g Coffee Beans

ROST Decaf Organic Espresso 225 g Coffee Beans

9,50 € 11,90 € 42,22 € / kg
In stock
Special offer Jacobs Cronat Gold Instant Coffee 200 g Glass Jar

Jacobs Cronat Gold Instant Coffee 200 g Glass Jar

10,30 € 12,90 € 51,50 € / kg
In stock
Special offer Jacobs Velvet Crema Instant Coffee 200 g Glass Jar

Jacobs Velvet Crema Instant Coffee 200 g Glass Jar

9,50 € 11,90 € 47,50 € / kg
In stock
Special offer Dallmayr Entcoffeiniert Decaf Coffee 500 g Coffee Beans

Dallmayr Entcoffeiniert Decaf Coffee 500 g Coffee Beans

11,10 € 13,90 € 22,20 € / kg
In stock
Special offer illy Espresso Decaf 250 g Coffee Beans

illy Espresso Decaf 250 g Coffee Beans

8,70 € 10,90 € 34,80 € / kg
In stock
Special offer Bialetti Caffè In Grani Nocciola 1 kg Coffee Beans

Bialetti Caffè In Grani Nocciola 1 kg Coffee Beans

21,50 € 26,90 € 21,50 € / kg
In stock
Special offer Bialetti Esperto Grani Classico Espresso 500 g Coffee Beans

Bialetti Esperto Grani Classico Espresso 500 g Coffee Beans

11,10 € 13,90 € 22,20 € / kg
In stock
Special offer ROST Krafti Espresso 225 g Coffee Beans

ROST Krafti Espresso 225 g Coffee Beans

9,50 € 11,90 € 42,22 € / kg
In stock
Special offer Lucaffé Classic Blend 1 kg Coffee Beans

Lucaffé Classic Blend 1 kg Coffee Beans

29,50 € 36,90 € 29,50 € / kg
In stock
Special offer Carraro 1927 Primo Mattino 1 kg Coffee Beans

Carraro 1927 Primo Mattino 1 kg Coffee Beans

18,30 € 22,90 € 18,30 € / kg
In stock
Special offer Espresso House Signature Brew 500 g Coffee Beans

Espresso House Signature Brew 500 g Coffee Beans

13,50 € 16,90 € 27,00 € / kg
In stock
Special offer Beanies Salted Caramel Flavoured Instant Coffee 50 g

Beanies Salted Caramel Flavoured Instant Coffee 50 g

5,50 € 6,90 € 110,00 € / kg
In stock
Special offer Bialetti Raffinato Nespresso-Compatible Coffee Capsules 10 pcs

Bialetti Raffinato Nespresso-Compatible Coffee Capsules 10 pcs

3,90 € 4,90 € 0,39 € / pc
In stock
Special offer Bialetti Cremoso Nespresso-Compatible Coffee Capsules 10 pcs

Bialetti Cremoso Nespresso-Compatible Coffee Capsules 10 pcs

3,90 € 4,90 € 0,39 € / pc
In stock
Special offer Bialetti Deciso Nespresso-Compatible Coffee Capsules 10 pcs

Bialetti Deciso Nespresso-Compatible Coffee Capsules 10 pcs

3,90 € 4,90 € 0,39 € / pc
In stock
Special offer Gringo Nordic Senza Decaf Espresso 500 g Coffee Beans

Gringo Nordic Senza Decaf Espresso 500 g Coffee Beans

21,50 € 26,90 € 43,00 € / kg
In stock
Special offer Bialetti Esperto Grani Pregiato Espresso 1 kg Coffee Beans

Bialetti Esperto Grani Pregiato Espresso 1 kg Coffee Beans

18,30 € 22,90 € 18,30 € / kg
In stock
Special offer Lucaffé Crema Caffè Bio 100 % Arabica 500 g Coffee Beans

Lucaffé Crema Caffè Bio 100 % Arabica 500 g Coffee Beans

19,10 € 23,90 € 38,20 € / kg
In stock
Special offer Nescafé Gold Crema Instant Soluble Coffee 200 g

Nescafé Gold Crema Instant Soluble Coffee 200 g

11,10 € 13,90 € 55,50 € / kg
In stock
Special offer Nescafé Gold Colombia Instant Soluble Coffee 200 g
Special offer Nescafé Gold 7 Instant Soluble Coffee 200 g

Nescafé Gold 7 Instant Soluble Coffee 200 g

10,30 € 12,90 € 51,50 € / kg
In stock
Special offer Nescafé Classic Kraftig Instant Soluble Coffee 200 g
Special offer Trung Nguyen G7 Gold Rumi Instant Coffee 14 x 18 g Sachets

Trung Nguyen G7 Gold Rumi Instant Coffee 14 x 18 g Sachets

6,30 € 7,90 € 0,45 € / pc
In stock
Special offer Trung Nguyen G7 Gold Picasso Latte Instant Coffee 14 x 18 g Sachets
Special offer Trung Nguyen G7 Gold Motherland Instant Coffee 14 x 18 g Sachets

Trung Nguyen G7 Gold Motherland Instant Coffee 14 x 18 g Sachets

6,30 € 7,90 € 0,45 € / pc
In stock
Special offer Bialetti Bridgerton Royal Regency Blend Ground Coffee 250 g

Bialetti Bridgerton Royal Regency Blend Ground Coffee 250 g

7,90 € 9,90 € 31,60 € / kg
In stock
Special offer Bergstrands Bön Appétit 1 kg Coffee Beans

Bergstrands Bön Appétit 1 kg Coffee Beans

27,90 € 34,90 € 27,90 € / kg
In stock
Special offer Aromix Hazzel Vanilla Flavoured Coffee 150 g Ground

Aromix Hazzel Vanilla Flavoured Coffee 150 g Ground

5,50 € 6,90 € 36,67 € / kg
In stock
Special offer Aromix French Vanilla Flavoured Coffee 150 g Ground

Aromix French Vanilla Flavoured Coffee 150 g Ground

5,50 € 6,90 € 36,67 € / kg
In stock
Special offer illy Classico 250 g Ground Filter Coffee

illy Classico 250 g Ground Filter Coffee

9,50 € 11,90 € 38,00 € / kg
In stock
Special offer Carraro 1927 Honduras Premium Nespresso Compatible Coffee Capsules 10 pcs
Special offer Carraro 1927 Rwanda Premium Nespresso Compatible Coffee Capsules 10 pcs
Special offer Carraro 1927 Brasile Premium Nespresso Compatible Coffee Capsules 10 pcs
Special offer Carraro 1927 Decaffeinato Premium Nespresso Compatible Coffee Capsules 10 pcs
Special offer Carraro 1927 Primo Mattino Premium Nespresso Compatible Coffee Capsules 10 pcs
Special offer Carraro 1927 Crema Espresso Premium Nespresso Compatible Coffee Capsules 10 pcs
Special offer Carraro 1927 Puro Arabica Premium Nespresso Compatible Coffee Capsules 10 pcs
Special offer Carraro 1927 Ristretto Nespresso Compatible Coffee Capsules 10 pcs
Special offer Carraro 1927 Dolci Arabica Nespresso Compatible Coffee Capsules 10 pcs
Special offer Carraro 1927 Biscottoso Cappuccino Dolce Gusto® Compatible Coffee Capsules, 16 pcs

Coffee

We have a wide selection of coffees for every taste, both espresso and filter coffee. You can find excellent Italian espresso as well as fresh roasted coffee from small Nordic coffee roasteries. Explore our selecton and find coffees to your taste - for example organic coffees, coffees with a balanced taste profile or Italian espresso beans with a high or low amount of Arabica.

Under the Coffee category you'll find items from popular brands like Lucaffé, Pera and Passalacqua. The most popular products right now are Lucaffé Mamma Lucia 1 kg Coffee Beans and Pera Super Crema 1 kg Coffee Beans. Lucaffé Mamma Lucia 1 kg Coffee Beans now on sale for 23,10 € (regular price 28,90 €).