Coffee

Filter products
Special offers 625 Top sellers
Special offer Espresso House Signature Brew Espresso 500 g Coffee Beans

Espresso House Signature Brew Espresso 500 g Coffee Beans

13,50 € 16,90 € 27,00 € / kg
In stock
Special offer Bialetti Esperto Grani Intenso Espresso 1 kg Coffee Beans

Bialetti Esperto Grani Intenso Espresso 1 kg Coffee Beans

19,90 € 24,90 € 19,90 € / kg
In stock
Special offer Bialetti Esperto Grani Classico Espresso 1 kg Coffee Beans

Bialetti Esperto Grani Classico Espresso 1 kg Coffee Beans

18,30 € 22,90 € 18,30 € / kg
In stock
Special offer Nescafé Classic Istant Soluble Coffee 200 g
Special offer Trung Nguyen G7 Sugar Free + Collagen Instant Coffee 22 x 16 g Sachets
Special offer Trung Nguyen G7 Cappuccino Mocha Instant Coffee 12 x 18 g Sachets
Special offer Bialetti Bridgerton Royal Regency Blend Ground Coffee 250 g Tin

Bialetti Bridgerton Royal Regency Blend Ground Coffee 250 g Tin

11,90 € 14,90 € 47,60 € / kg
In stock
Special offer Carraro 1927 Ethiopia Premium Nespresso Compatible Coffee Capsules 10 pcs
Special offer Carraro 1927 Hazelnut Flavoured Nespresso Compatible Coffee Capsules 10 pcs
Special offer Carraro 1927 Decaffeinato Caffeine-Free Nespresso Compatible Coffee Capsules 10 pcs
Special offer Carraro 1927 Intenso Nespresso Compatible Coffee Capsules 10 pcs

Carraro 1927 Intenso Nespresso Compatible Coffee Capsules 10 pcs

2,30 € 2,90 € 0,23 € / pc
In stock
Special offer Carraro 1927 Gran Crema Nespresso Compatible Coffee Capsules 10 pcs
Special offer Carraro 1927 Pistacchino Dolce Gusto® Compatible Coffee Capsules, 16 pcs
Special offer Carraro 1927 Qualità Oro 500 g Coffee Beans

Carraro 1927 Qualità Oro 500 g Coffee Beans

11,90 € 14,90 € 23,80 € / kg
In stock
Special offer Carraro 1927 Puro Arabica Coffee Beans 500 g

Carraro 1927 Puro Arabica Coffee Beans 500 g

12,70 € 15,90 € 25,40 € / kg
In stock
Special offer Crema Summer Coffee 250 g Coffee Beans

Crema Summer Coffee 250 g Coffee Beans

6,90 € 10,90 € 27,60 € / kg
In stock
Special offer Little's Creamy Caramel Flavoured Instant Coffee 50 g

Little's Creamy Caramel Flavoured Instant Coffee 50 g

6,30 € 7,90 € 126,00 € / kg
In stock
Special offer Johan & Nyström Espresso Dark Knight 500 g Coffee Beans

Johan & Nyström Espresso Dark Knight 500 g Coffee Beans

15,90 € 19,90 € 31,80 € / kg
In stock
Special offer Johan & Nyström Bold Statement 250 g Coffee Beans

Johan & Nyström Bold Statement 250 g Coffee Beans

9,50 € 11,90 € 38,00 € / kg
In stock
Special offer Miscela d'Oro Espresso Robusto 500 g Coffee Beans

Miscela d'Oro Espresso Robusto 500 g Coffee Beans

9,50 € 11,90 € 19,00 € / kg
In stock
Special offer Miscela d'Oro Espresso Latino 500 g Coffee Beans

Miscela d'Oro Espresso Latino 500 g Coffee Beans

12,20 € 15,20 € 24,40 € / kg
In stock
Special offer Miscela d'Oro Espresso Decaffeinato Coffee Beans 500 g

Miscela d'Oro Espresso Decaffeinato Coffee Beans 500 g

15,90 € 19,90 € 31,80 € / kg
In stock
Special offer Woseba Mocca Fix Gold 250 g Roasted Ground Coffee

Woseba Mocca Fix Gold 250 g Roasted Ground Coffee

4,70 € 5,90 € 18,80 € / kg
In stock
Special offer Lykke Darkness 500 g Coffee Beans

Lykke Darkness 500 g Coffee Beans

17,50 € 21,90 € 35,00 € / kg
In stock
Special offer Lykke Big Monday El Salvador 250 g Coffee Beans

Lykke Big Monday El Salvador 250 g Coffee Beans

10,30 € 12,90 € 41,20 € / kg
In stock
Special offer Miscela d'Oro Americano Premium Decaf 1 kg Coffee Beans

Miscela d'Oro Americano Premium Decaf 1 kg Coffee Beans

28,70 € 35,90 € 28,70 € / kg
In stock
Special offer Miscela d'Oro Espresso Latino 1 kg Coffee Beans

Miscela d'Oro Espresso Latino 1 kg Coffee Beans

23,90 € 29,90 € 23,90 € / kg
In stock
Special offer Passalacqua Vesuvio 1 kg Coffee Beans

Passalacqua Vesuvio 1 kg Coffee Beans

31,10 € 38,90 € 31,10 € / kg
In stock
Special offer Johan & Nyström Bob-O-Link Brazil Espresso 500 g Coffee Beans

Johan & Nyström Bob-O-Link Brazil Espresso 500 g Coffee Beans

15,90 € 19,90 € 31,80 € / kg
In stock
Special offer Dallmayr Prodomo 500 g Coffee Beans

Dallmayr Prodomo 500 g Coffee Beans

11,90 € 14,90 € 23,80 € / kg
In stock
Special offer Dallmayr Crema d’Oro 1 kg Coffee Beans

Dallmayr Crema d’Oro 1 kg Coffee Beans

21,50 € 26,90 € 21,50 € / kg
In stock
Special offer Gringo Nordic The Hobo Espresso 500 g Coffee Beans

Gringo Nordic The Hobo Espresso 500 g Coffee Beans

17,50 € 21,90 € 35,00 € / kg
In stock
Special offer Paulig Presidentti 450 g Coffee Beans

Paulig Presidentti 450 g Coffee Beans

11,90 € 14,90 € 26,44 € / kg
In stock
Special offer Paulig Presidentti 500 g Ground Coffee

Paulig Presidentti 500 g Ground Coffee

11,10 € 13,90 € 22,20 € / kg
In stock
Special offer Paulig Juhla Mokka 500 g Coffee Beans

Paulig Juhla Mokka 500 g Coffee Beans

11,10 € 13,90 € 22,20 € / kg
In stock
Special offer Bergstrands Kärlekskaffe Flavoured Coffee 250 g Ground

Bergstrands Kärlekskaffe Flavoured Coffee 250 g Ground

8,70 € 10,90 € 34,80 € / kg
In stock
Special offer Lucaffé Breakfast Filter Coffee 500 g Ground Coffee

Lucaffé Breakfast Filter Coffee 500 g Ground Coffee

13,50 € 16,90 € 27,00 € / kg
In stock
Special offer Lucaffé Mr Exclusive 100 % Arabica 500 g Coffee Beans

Lucaffé Mr Exclusive 100 % Arabica 500 g Coffee Beans

19,90 € 24,90 € 39,80 € / kg
In stock
Special offer Gevalia Mellanrost Original Instant Coffee 200 g

Gevalia Mellanrost Original Instant Coffee 200 g

9,50 € 11,90 € 47,50 € / kg
In stock
Special offer Davidoff Crema Intense Instant Coffee 90 g

Davidoff Crema Intense Instant Coffee 90 g

7,10 € 8,90 € 78,89 € / kg
In stock
Special offer Beanies Toffee Nut Latte Flavoured Instant Coffee 50 g

Beanies Toffee Nut Latte Flavoured Instant Coffee 50 g

5,50 € 6,90 € 110,00 € / kg
In stock
Special offer Beanies Caramelised Biscuit Flavoured Instant Coffee 50 g

Beanies Caramelised Biscuit Flavoured Instant Coffee 50 g

5,50 € 6,90 € 110,00 € / kg
In stock
Special offer MokaSirs Intenso 1 kg Coffee Beans

MokaSirs Intenso 1 kg Coffee Beans

23,90 € 29,90 € 23,90 € / kg
In stock
Special offer Beanies Decaf Irish Coffee Flavoured Instant Coffee 50 g

Beanies Decaf Irish Coffee Flavoured Instant Coffee 50 g

5,50 € 6,90 € 110,00 € / kg
In stock
Special offer Burg Uganda Robusta Ngoma 250 g Coffee Beans

Burg Uganda Robusta Ngoma 250 g Coffee Beans

7,60 € 9,50 € 30,40 € / kg
In stock
Special offer Passalacqua DeUp Decaf 500 g Coffee Beans

Passalacqua DeUp Decaf 500 g Coffee Beans

19,10 € 23,90 € 38,20 € / kg
In stock
Special offer Burg Flavoured Coffee, Coconut 250 g Ground

Burg Flavoured Coffee, Coconut 250 g Ground

7,10 € 8,90 € 28,40 € / kg
In stock
Special offer Burg Flavoured Coffee, Strawberry Cream 250 g Ground

Burg Flavoured Coffee, Strawberry Cream 250 g Ground

7,10 € 8,90 € 28,40 € / kg
In stock

Coffee

We have a wide selection of coffees for every taste, both espresso and filter coffee. You can find excellent Italian espresso as well as fresh roasted coffee from small Nordic coffee roasteries. Explore our selecton and find coffees to your taste - for example organic coffees, coffees with a balanced taste profile or Italian espresso beans with a high or low amount of Arabica.

Under the Coffee category you'll find items from popular brands like Lucaffé, Pera and Passalacqua. The most popular products right now are Lucaffé Mamma Lucia 1 kg Coffee Beans and Pera Super Crema 1 kg Coffee Beans. Lucaffé Mamma Lucia 1 kg Coffee Beans now on sale for 23,10 € (regular price 28,90 €).