Coffee

Filter products
Special offers 625 Top sellers
Special offer Melitta BellaCrema La Crema 1 kg Coffee Beans

Melitta BellaCrema La Crema 1 kg Coffee Beans

19,10 € 23,90 € 19,10 € / kg
In stock
Special offer Melitta Barista Espresso 1 kg Coffee Beans

Melitta Barista Espresso 1 kg Coffee Beans

19,10 € 23,90 € 19,10 € / kg
In stock
Special offer Melitta Barista Crema 1 kg Coffee Beans

Melitta Barista Crema 1 kg Coffee Beans

14,90 € 24,90 € 14,90 € / kg
In stock
Special offer Dallmayr Classic 500 g Coffee Beans

Dallmayr Classic 500 g Coffee Beans

10,30 € 12,90 € 20,60 € / kg
In stock
Special offer Jacobs Barista Crema 1 kg Roasted Coffee Beans

Jacobs Barista Crema 1 kg Roasted Coffee Beans

19,90 € 24,90 € 19,90 € / kg
In stock
Special offer Jacobs Crema Gold 1 kg Coffee Beans

Jacobs Crema Gold 1 kg Coffee Beans

18,30 € 22,90 € 18,30 € / kg
In stock
Special offer Movenpick Schumli Coffee Beans 1 kg

Movenpick Schumli Coffee Beans 1 kg

22,30 € 27,90 € 22,30 € / kg
In stock
Special offer Movenpick Gusto Italiano Coffee Beans 1 kg

Movenpick Gusto Italiano Coffee Beans 1 kg

22,30 € 27,90 € 22,30 € / kg
In stock
Special offer Jacobs Kronung Entkoffeiniert 500 g Roasted Ground Decaf Coffee

Jacobs Kronung Entkoffeiniert 500 g Roasted Ground Decaf Coffee

10,30 € 12,90 € 20,60 € / kg
In stock
Special offer Movenpick Der Himmlische 1 kg Coffee Beans

Movenpick Der Himmlische 1 kg Coffee Beans

22,30 € 27,90 € 22,30 € / kg
In stock
Special offer Paulig Café Reykjavík 450 g Coffee Beans

Paulig Café Reykjavík 450 g Coffee Beans

11,90 € 14,90 € 26,44 € / kg
In stock
Special offer Paulig Café Reykjavík 475 g Ground Coffee

Paulig Café Reykjavík 475 g Ground Coffee

11,90 € 14,90 € 25,05 € / kg
In stock
Special offer Paulig Café New York 450 g Coffee Beans

Paulig Café New York 450 g Coffee Beans

11,90 € 14,90 € 26,44 € / kg
In stock
Special offer Paulig Café New York 500 g Ground Coffee

Paulig Café New York 500 g Ground Coffee

11,10 € 13,90 € 22,20 € / kg
In stock
Special offer Paulig Café Parisien 400 g Coffee Beans

Paulig Café Parisien 400 g Coffee Beans

11,90 € 14,90 € 29,75 € / kg
In stock
Special offer Paulig Café Parisien 400 g Ground Coffee

Paulig Café Parisien 400 g Ground Coffee

11,90 € 14,90 € 29,75 € / kg
In stock
Special offer Paulig Café Barcelona 450 g Coffee Beans

Paulig Café Barcelona 450 g Coffee Beans

12,70 € 15,90 € 28,22 € / kg
In stock
Special offer Paulig Café Barcelona 425 g Ground Coffee

Paulig Café Barcelona 425 g Ground Coffee

11,90 € 14,90 € 28,00 € / kg
In stock
Special offer Paulig Café Sydney 500 g Ground Coffee

Paulig Café Sydney 500 g Ground Coffee

11,90 € 14,90 € 23,80 € / kg
In stock
Special offer Dallmayr Ethiopia 500 g Ground Coffee

Dallmayr Ethiopia 500 g Ground Coffee

11,90 € 14,90 € 23,80 € / kg
In stock
Special offer Starbucks Espresso Blonde Roast 200 g Coffee Beans

Starbucks Espresso Blonde Roast 200 g Coffee Beans

8,70 € 10,90 € 43,50 € / kg
In stock
Special offer Gevalia Mellanrost Brygg Brew Coffee 450 g Ground

Gevalia Mellanrost Brygg Brew Coffee 450 g Ground

11,10 € 13,90 € 24,67 € / kg
In stock
Special offer Beanies Barista Mocha Flavoured Instant Coffee 50 g

Beanies Barista Mocha Flavoured Instant Coffee 50 g

5,50 € 6,90 € 110,00 € / kg
In stock
Special offer Beanies Barista Cappuccino Flavoured Instant Coffee 50 g

Beanies Barista Cappuccino Flavoured Instant Coffee 50 g

5,50 € 6,90 € 110,00 € / kg
In stock
Special offer Beanies White Chocolate Raspberry Flavoured Instant Coffee 50 g

Beanies White Chocolate Raspberry Flavoured Instant Coffee 50 g

5,50 € 6,90 € 110,00 € / kg
In stock
Special offer Beanies Cookies and Cream Flavoured Instant Coffee 50 g

Beanies Cookies and Cream Flavoured Instant Coffee 50 g

5,50 € 6,90 € 110,00 € / kg
In stock
Special offer Beanies Cherry Chocolate Flavoured Instant Coffee 50 g

Beanies Cherry Chocolate Flavoured Instant Coffee 50 g

5,50 € 6,90 € 110,00 € / kg
In stock
Special offer MokaSirs Deciso 500 g Coffee Beans

MokaSirs Deciso 500 g Coffee Beans

13,50 € 16,90 € 27,00 € / kg
In stock
Special offer MokaSirs Deciso 1 kg Coffee Beans

MokaSirs Deciso 1 kg Coffee Beans

23,90 € 29,90 € 23,90 € / kg
In stock
Special offer MokaSirs Nobile 1 kg Coffee Beans

MokaSirs Nobile 1 kg Coffee Beans

25,50 € 31,90 € 25,50 € / kg
In stock
Special offer MokaSirs Intenso 500 g Coffee Beans

MokaSirs Intenso 500 g Coffee Beans

13,50 € 16,90 € 27,00 € / kg
In stock
Special offer Lucaffé Decaffeinato 500 g Coffee Beans

Lucaffé Decaffeinato 500 g Coffee Beans

19,90 € 24,90 € 39,80 € / kg
In stock
Special offer Burg Papua New-Guinea Sigri 250 g Coffee Beans

Burg Papua New-Guinea Sigri 250 g Coffee Beans

8,40 € 10,50 € 33,60 € / kg
In stock
Special offer Passalacqua Habanera ESE Espresso Pods 50 pcs

Passalacqua Habanera ESE Espresso Pods 50 pcs

20,70 € 25,90 € 0,41 € / pc
In stock
Special offer Passalacqua DeUp Decaf ESE Espresso Pods 50 pcs

Passalacqua DeUp Decaf ESE Espresso Pods 50 pcs

20,70 € 25,90 € 0,41 € / pc
In stock
Special offer Lucaffé Decaf Biodegradable Nespresso Compatible Coffee Capsules 22 pcs
Special offer Lucaffé Pulcinella Biodegradable Nespresso Compatible Coffee Capsules 22 pcs
Special offer Burg Flavoured Coffee, Chocolate Cream 250 g Ground

Burg Flavoured Coffee, Chocolate Cream 250 g Ground

7,10 € 8,90 € 28,40 € / kg
In stock
Special offer Burg Flavoured Coffee, Macadamia Nut 250 g Ground

Burg Flavoured Coffee, Macadamia Nut 250 g Ground

7,10 € 8,90 € 28,40 € / kg
In stock
Special offer Burg Flavoured Coffee, Jamaica Rum 250 g Ground

Burg Flavoured Coffee, Jamaica Rum 250 g Ground

7,10 € 8,90 € 28,40 € / kg
In stock
Special offer Burg Flavoured Coffee, French Nougat 250 g Ground

Burg Flavoured Coffee, French Nougat 250 g Ground

7,10 € 8,90 € 28,40 € / kg
In stock
Special offer Burg Flavoured Coffee, Angel Kisses 250 g Ground

Burg Flavoured Coffee, Angel Kisses 250 g Ground

7,10 € 8,90 € 28,40 € / kg
In stock
Special offer Miscela d'Oro Blue Decaf Nespresso Compatible Coffee Capsules 10 pcs
Special offer Bergstrands Perombia EKO Organic 1 kg Coffee Beans

Bergstrands Perombia EKO Organic 1 kg Coffee Beans

27,90 € 34,90 € 27,90 € / kg
In stock
Special offer Burg Flavoured Coffee, Roasted Almond 250 g Ground

Burg Flavoured Coffee, Roasted Almond 250 g Ground

7,10 € 8,90 € 28,40 € / kg
In stock
Special offer Gringo Nordic Prime Espresso EKO 500 g Coffee Beans

Gringo Nordic Prime Espresso EKO 500 g Coffee Beans

17,50 € 21,90 € 35,00 € / kg
In stock
Special offer Grower's Cup Honduras FTO Coffeebrewer

Grower's Cup Honduras FTO Coffeebrewer

2,30 € 2,90 € 2,30 € / pc
In stock
Special offer Grower's Cup Brazil Coffeebrewer

Grower's Cup Brazil Coffeebrewer

2,30 € 2,90 € 2,30 € / pc
In stock

Coffee

We have a wide selection of coffees for every taste, both espresso and filter coffee. You can find excellent Italian espresso as well as fresh roasted coffee from small Nordic coffee roasteries. Explore our selecton and find coffees to your taste - for example organic coffees, coffees with a balanced taste profile or Italian espresso beans with a high or low amount of Arabica.

Under the Coffee category you'll find items from popular brands like Lucaffé, Pera and Passalacqua. The most popular products right now are Lucaffé Mamma Lucia 1 kg Coffee Beans and Pera Super Crema 1 kg Coffee Beans. Lucaffé Mamma Lucia 1 kg Coffee Beans now on sale for 23,10 € (regular price 28,90 €).