Special offers

Special Offers

Discover Crema’s offers on coffee, machines and accessories. Find your favourites – offers are valid for a limited time and while supplies last.

20% off all coffee
20% off all coffee
Wilfa
Wilfa
Urnex
Urnex
Fellow
Fellow
Special offer Lucaffé Piccolo & Dolce 1 kg Coffee Beans
Espresso Coffee Beans

Lucaffé Piccolo & Dolce 1 kg Coffee Beans

27,90 € 34,90 € 27,90 € / kg
In stock
Special offer Crema Jamaica Blue Mountain 100 g Coffee Beans
Filter Coffee Beans

Crema Jamaica Blue Mountain 100 g Coffee Beans

21,50 € 26,90 € 215,00 € / kg
In stock
Special offer Crema 100 % Robusta 250 g Coffee Beans
Espresso Coffee Beans

Crema 100 % Robusta 250 g Coffee Beans

7,90 € 9,90 € 31,60 € / kg
In stock
Special offer Crema 100 % Robusta 500 g Coffee Beans
Espresso Coffee Beans

Crema 100 % Robusta 500 g Coffee Beans

13,50 € 16,90 € 27,00 € / kg
In stock
Special offer Crema 100 % Robusta 1 kg Coffee Beans
Espresso Coffee Beans

Crema 100 % Robusta 1 kg Coffee Beans

23,90 € 29,90 € 23,90 € / kg
In stock
Special offer Helsingin Kahvipaahtimo Blend No 4 1 kg
Filter Coffee Beans

Helsingin Kahvipaahtimo Blend No 4 1 kg

35,90 € 44,90 € 35,90 € / kg
In stock
Special offer Lucaffé Pulcinella 700 g Coffee Beans
Espresso Coffee Beans

Lucaffé Pulcinella 700 g Coffee Beans

19,90 € 24,90 € 28,43 € / kg
In stock
Special offer Helsingin Kahvipaahtimo Blend No 2 250 g
Filter Coffee Beans

Helsingin Kahvipaahtimo Blend No 2 250 g

13,50 € 16,90 € 54,00 € / kg
In stock
Special offer Crema India Monsooned Malabar 250 g Coffee Beans
Filter Coffee Beans

Crema India Monsooned Malabar 250 g Coffee Beans

8,70 € 10,90 € 34,80 € / kg
In stock
Special offer Crema India Monsooned Malabar 500 g Coffee Beans
Filter Coffee Beans

Crema India Monsooned Malabar 500 g Coffee Beans

15,90 € 19,90 € 31,80 € / kg
In stock
Special offer Crema India Monsooned Malabar 1 kg Coffee Beans
Filter Coffee Beans

Crema India Monsooned Malabar 1 kg Coffee Beans

30,30 € 37,90 € 30,30 € / kg
In stock
Special offer Crema Ethiopia Sidamo 250 g Coffee Beans
Filter Coffee Beans

Crema Ethiopia Sidamo 250 g Coffee Beans

9,50 € 11,90 € 38,00 € / kg
In stock
Special offer Crema Ethiopia Sidamo 500 g Coffee Beans
Filter Coffee Beans

Crema Ethiopia Sidamo 500 g Coffee Beans

17,50 € 21,90 € 35,00 € / kg
In stock
Special offer Crema Ethiopia Sidamo 1 kg Coffee Beans
Filter Coffee Beans

Crema Ethiopia Sidamo 1 kg Coffee Beans

31,90 € 39,90 € 31,90 € / kg
In stock
Special offer Crema Espresso 100 % Arabica 250 g
Espresso Coffee Beans

Crema Espresso 100 % Arabica 250 g

7,90 € 9,90 € 31,60 € / kg
In stock
Special offer Crema Espresso 100 % Arabica 1 kg
Espresso Coffee Beans

Crema Espresso 100 % Arabica 1 kg

26,30 € 32,90 € 26,30 € / kg
In stock
Special offer Crema Royalty Blend 250 g Coffee Beans
Filter Coffee Beans

Crema Royalty Blend 250 g Coffee Beans

8,70 € 10,90 € 34,80 € / kg
In stock
Special offer Crema Royalty Blend 500 g Coffee Beans
Filter Coffee Beans

Crema Royalty Blend 500 g Coffee Beans

15,90 € 19,90 € 31,80 € / kg
In stock
Special offer Crema Royalty Blend 1 kg Coffee Beans
Filter Coffee Beans

Crema Royalty Blend 1 kg Coffee Beans

30,30 € 37,90 € 30,30 € / kg
In stock
Special offer Lucaffé Blucaffé 700 g Coffee Beans
Espresso Coffee Beans

Lucaffé Blucaffé 700 g Coffee Beans

39,90 € 49,90 € 57,00 € / kg
In stock
Special offer Crema Espresso 250 g Coffee Beans
Espresso Coffee Beans

Crema Espresso 250 g Coffee Beans

7,90 € 9,90 € 31,60 € / kg
In stock
Special offer Crema Espresso 500 g Coffee Beans
Espresso Coffee Beans

Crema Espresso 500 g Coffee Beans

14,30 € 17,90 € 28,60 € / kg
In stock
Special offer Crema Espresso 1 kg Coffee Beans
Espresso Coffee Beans

Crema Espresso 1 kg Coffee Beans

27,10 € 33,90 € 27,10 € / kg
In stock
Special offer Caffè Paskà 500 g Coffee Beans
Espresso Coffee Beans

Caffè Paskà 500 g Coffee Beans

14,00 € 17,50 € 28,00 € / kg
In stock
Special offer Lucaffé Decaffeinato 700 g Coffee Beans
Decaf coffee

Lucaffé Decaffeinato 700 g Coffee Beans

25,50 € 31,90 € 36,43 € / kg
In stock
Special offer Crema Brazil 250 g Roasted Coffee Beans
Filter Coffee Beans

Crema Brazil 250 g Roasted Coffee Beans

7,90 € 9,90 € 31,60 € / kg
In stock
Special offer Crema Brazil 500 g Coffee Beans
Filter Coffee Beans

Crema Brazil 500 g Coffee Beans

14,30 € 17,90 € 28,60 € / kg
In stock
Special offer Crema Brazil 1 kg Coffee Beans
Filter Coffee Beans

Crema Brazil 1 kg Coffee Beans

27,90 € 34,90 € 27,90 € / kg
In stock
Special offer Crema Indonesia 250 g Coffee Beans
Filter Coffee Beans

Crema Indonesia 250 g Coffee Beans

7,90 € 9,90 € 31,60 € / kg
In stock
Special offer Crema Indonesia 500 g Coffee Beans
Filter Coffee Beans

Crema Indonesia 500 g Coffee Beans

15,10 € 18,90 € 30,20 € / kg
In stock
Special offer Crema Indonesia 1 kg Coffee Beans
Filter Coffee Beans

Crema Indonesia 1 kg Coffee Beans

28,70 € 35,90 € 28,70 € / kg
In stock
Special offer Helsingin Kahvipaahtimo Blend No 4 250 g
Filter Coffee Beans

Helsingin Kahvipaahtimo Blend No 4 250 g

11,10 € 13,90 € 44,40 € / kg
In stock