Espoon Kahvipaahtimo

Espoo Coffee Roastery was born out of love and passion for coffee. The coffees are roasted and packaged by hand in Suomenoja, Espoo, and every coffee undergoes a careful tasting process before being sold.

Read more
Espoon Kahvipaahtimo

Categories

Special offer Espoon Kahvipaahtimo Ethiopia 200 g Coffee Beans

Espoon Kahvipaahtimo Ethiopia 200 g Coffee Beans

11,60 € 14,50 € 58,00 € / kg
In stock
Special offer Espoon Kahvipaahtimo Juicy Passion Fruit 200 g Coffee Beans

Espoon Kahvipaahtimo Juicy Passion Fruit 200 g Coffee Beans

20,70 € 25,90 € 103,50 € / kg
In stock
Special offer Espoon Kahvipaahtimo Honey Aponte 200 g Coffee Beans

Espoon Kahvipaahtimo Honey Aponte 200 g Coffee Beans

15,10 € 18,90 € 75,50 € / kg
In stock
Special offer Espoon Kahvipaahtimo Colombia Medium Roast 200 g Coffee Beans

Espoon Kahvipaahtimo Colombia Medium Roast 200 g Coffee Beans

9,50 € 11,90 € 47,50 € / kg
In stock
Special offer Espoon Kahvipaahtimo Juicy Lychee Fruit 200 g Coffee Beans

Espoon Kahvipaahtimo Juicy Lychee Fruit 200 g Coffee Beans

20,70 € 25,90 € 103,50 € / kg
In stock
Special offer Espoon Kahvipaahtimo Espoon Espresso 200 g Coffee Beans

Espoon Kahvipaahtimo Espoon Espresso 200 g Coffee Beans

11,60 € 14,50 € 58,00 € / kg
In stock
Special offer Espoon Kahvipaahtimo La Rosita Geisha 200 g Coffee Beans

Espoon Kahvipaahtimo La Rosita Geisha 200 g Coffee Beans

14,30 € 17,90 € 71,50 € / kg
In stock
Special offer Espoon Kahvipaahtimo Ariel Funez - Honduras 200 g coffee beans

Espoon Kahvipaahtimo Ariel Funez - Honduras 200 g coffee beans

20,70 € 25,90 € 103,50 € / kg
In stock
Special offer Espoon Kahvipaahtimo Reserve Series - Jhonatan Gasca Papayo 50 g Coffee Beans
Special offer Espoon Kahvipaahtimo Reserve Series - Jhonatan Gasca Papayo 100 g Coffee Beans
Special offer Espoon Kahvipaahtimo Finca Los Nogales Orange Bourbon 200 g Coffee Beans