Valentine's Day

Hot chocolate - an indulgent frothy and chocolatey drink
Inspiration & guides

Hot chocolate - an indulgent frothy and chocolatey drink

With a rich chocolate sauce or high quality cocoa powder and flavoured syrup you'll prepare delicious chocolate drinks. Use a milk frother for a luscious creamy texture.

Read more
Filter products
Special offers 6 Top sellers
Pantone Tea Cup, Orange 021

Pantone Tea Cup, Orange 021

23,90 €
In stock
Pantone Tea Cup, Red 2035

Pantone Tea Cup, Red 2035

23,90 €
In stock
Origami Dripper S, Red

Origami Dripper S, Red

32,90 €
In stock
Origami Dripper S, Matte Pink

Origami Dripper S, Matte Pink

32,90 €
In stock
Top seller TIFC Boba Bubble Tea Fruit Pearls, Strawberry 450 g

TIFC Boba Bubble Tea Fruit Pearls, Strawberry 450 g

13,90 € 30,89 € / kg
Unconfirmed
Top seller Teapigs Jasmine Pearls 15 Tea Bags

Teapigs Jasmine Pearls 15 Tea Bags

11,90 € 0,79 € / pc
Unconfirmed
Top seller TIFC Taro Milk Tea Powder 1 kg

TIFC Taro Milk Tea Powder 1 kg

29,90 € 29,90 € / kg
Unconfirmed
Top seller Barú Mini Mallows 220 g

Barú Mini Mallows 220 g

9,90 € 45,00 € / kg
Unconfirmed
Barú Assorted Chocolate Marshmallows In A Jar 208 g

Barú Assorted Chocolate Marshmallows In A Jar 208 g

17,90 € 86,06 € / kg
Unconfirmed
Shamila Yu-Hi Matcha Bowl

Shamila Yu-Hi Matcha Bowl

19,90 €
Unconfirmed
Top seller Loveramics Egg Red Cafe Latte Cup 300 ml
Top seller Cafelat Robot Barista Manual Espresso Maker, Red
Pantone Espresso Cup, Red 2035

Pantone Espresso Cup, Red 2035

15,90 €
Unconfirmed
Pantone Espresso Cup, Orange 021

Pantone Espresso Cup, Orange 021

15,90 €
Unconfirmed
Top seller Pantone Mug Light Pink 182

Pantone Mug Light Pink 182

19,90 €
Unconfirmed
Origami Dripper S, Orange

Origami Dripper S, Orange

32,90 €
Unconfirmed
Origami Dripper M, Pink

Origami Dripper M, Pink

34,90 €
Unconfirmed
Origami Dripper M, Purple

Origami Dripper M, Purple

34,90 €
Unconfirmed

Valentine's Day

Surprise and delight your friend with delicious coffee, tea, hot chocoolate or sweets! Here you'll find nice gift ideas for Valentine's Day.

Under the Valentine's Day category you'll find items from popular brands like Crema, Gringo Nordic and Barú. The most popular products right now are Crema Royalty Blend 250 g Coffee Beans and Gringo Nordic The Sleepy Gringo Decaf 250 g Coffee Beans. Bergstrands Kärlekskaffe Flavoured Coffee 250 g Ground now on sale for 9,40 € (regular price 10,90 €).
Valentine's Day