Special offers

Special Offers

Discover Crema’s offers on coffee, machines and accessories. Find your favourites – offers are valid for a limited time and while supplies last.

20% off all coffee
20% off all coffee
Wilfa
Wilfa
Urnex
Urnex
Fellow
Fellow
Special offer Crema French Roast 250 g Coffee Beans
Filter Coffee Beans

Crema French Roast 250 g Coffee Beans

8,70 € 10,90 € 34,80 € / kg
In stock
Special offer Crema House Blend 250 g Roasted Coffee Beans
Filter Coffee Beans

Crema House Blend 250 g Roasted Coffee Beans

7,90 € 9,90 € 31,60 € / kg
In stock
Special offer Crema House Blend 500 g Coffee Beans
Filter Coffee Beans

Crema House Blend 500 g Coffee Beans

15,10 € 18,90 € 30,20 € / kg
In stock
Special offer Crema House Blend 1 kg Coffee Beans
Filter Coffee Beans

Crema House Blend 1 kg Coffee Beans

27,90 € 34,90 € 27,90 € / kg
In stock
Special offer Helsingin Kahvipaahtimo Blend No 3 1 kg
Filter Coffee Beans

Helsingin Kahvipaahtimo Blend No 3 1 kg

35,90 € 44,90 € 35,90 € / kg
In stock
Special offer Helsingin Kahvipaahtimo Espresso Fifty Sixty 250 g
Special offer Helsingin Kahvipaahtimo Espresso Buli 250 g
Espresso Coffee Beans

Helsingin Kahvipaahtimo Espresso Buli 250 g

11,10 € 13,90 € 44,40 € / kg
In stock
Special offer Helsingin Kahvipaahtimo Blend No 3 250 g
Filter Coffee Beans

Helsingin Kahvipaahtimo Blend No 3 250 g

11,10 € 13,90 € 44,40 € / kg
In stock
Special offer Lucaffé Mamma Lucia 1 kg Coffee Beans
Espresso Coffee Beans

Lucaffé Mamma Lucia 1 kg Coffee Beans

23,10 € 28,90 € 23,10 € / kg
In stock
Special offer Lucaffé Classic 1 kg coffee beans
Espresso Coffee Beans

Lucaffé Classic 1 kg coffee beans

28,70 € 35,90 € 28,70 € / kg
In stock
Special offer Lucaffé Espresso Bar 1 kg Coffee Beans
Espresso Coffee Beans

Lucaffé Espresso Bar 1 kg Coffee Beans

23,90 € 29,90 € 23,90 € / kg
In stock
Special offer Lucaffé Mr Exclusive 100 % Arabica 1 kg Coffee Beans