Bundle offers

Bundle offer Pumpkin Spice Treat Bundle

Pumpkin Spice Treat Bundle

42,90 € 50,50 €
In stock
Bundle offer Pumpkin Spice Bundle

Pumpkin Spice Bundle

29,90 € 34,70 €
In stock
Bundle offer Monin Pumpkin Spice Syrup 2 x 700 ml + Pump

Monin Pumpkin Spice Syrup 2 x 700 ml + Pump

32,90 € 37,70 € 23,50 € / l
In stock
Bundle offer Barú Latte Lovers Chai Bundle 3 x 250 g

Barú Latte Lovers Chai Bundle 3 x 250 g

23,90 € 26,70 € 31,87 € / kg
In stock
Bundle offer Monin Caramel + Pumpkin Spice + Gingerbread Syrup Bundle 3 x 700 ml

Monin Caramel + Pumpkin Spice + Gingerbread Syrup Bundle 3 x 700 ml

39,90 € 46,70 € 19,00 € / l
In stock