Suodatinkahvipavut

Rajaa tuotteita
Tarjoustuotteet 139 Suosituimmat tuotteet
Tarjous Espoon Kahvipaahtimo Ethiopia 200 g kahvipavut

Espoon Kahvipaahtimo Ethiopia 200 g kahvipavut

11,60 € 14,50 € 58,00 € / kg
Varastossa
Tarjous Arcaffe Elba 250 g kahvipavut

Arcaffe Elba 250 g kahvipavut

8,70 € 10,90 € 34,80 € / kg
Varastossa
Tarjous Arcaffe Elba 1 kg kahvipavut

Arcaffe Elba 1 kg kahvipavut

30,30 € 37,90 € 30,30 € / kg
Varastossa
Tarjous Dallmayr Entcoffeiniert kofeiiniton kahvi 500 g kahvipavut

Dallmayr Entcoffeiniert kofeiiniton kahvi 500 g kahvipavut

11,10 € 13,90 € 22,20 € / kg
Varastossa
Tarjous Espresso House Signature Brew 500 g kahvipavut

Espresso House Signature Brew 500 g kahvipavut

13,50 € 16,90 € 27,00 € / kg
Varastossa
Tarjous Lucaffé Crema Caffè Bio 100 % Arabica 500 g kahvipavut

Lucaffé Crema Caffè Bio 100 % Arabica 500 g kahvipavut

19,10 € 23,90 € 38,20 € / kg
Varastossa
Tarjous Bergstrands Bön Appétit 1 kg kahvipapuja

Bergstrands Bön Appétit 1 kg kahvipapuja

27,90 € 34,90 € 27,90 € / kg
Varastossa
Tarjous Arcaffe Kuz kofeiiniton kahvi 1 kg kahvipavut

Arcaffe Kuz kofeiiniton kahvi 1 kg kahvipavut

29,50 € 36,90 € 29,50 € / kg
Varastossa
Tarjous Mokaflor FARM 100 % Arabica 250 g kahvipavut

Mokaflor FARM 100 % Arabica 250 g kahvipavut

9,50 € 11,90 € 38,00 € / kg
Varastossa
Tarjous Melitta BellaCrema Speciale 1 kg kahvipavut

Melitta BellaCrema Speciale 1 kg kahvipavut

19,90 € 24,90 € 19,90 € / kg
Varastossa
Tarjous Dallmayr Classic 500 g kahvipavut

Dallmayr Classic 500 g kahvipavut

10,30 € 12,90 € 20,60 € / kg
Varastossa
Tarjous Paulig Café Parisien 400 g kahvipavut

Paulig Café Parisien 400 g kahvipavut

11,90 € 14,90 € 29,75 € / kg
Varastossa
Tarjous Paulig Café Barcelona 450 g kahvipavut

Paulig Café Barcelona 450 g kahvipavut

12,70 € 15,90 € 28,22 € / kg
Varastossa
Tarjous Burg Papua New-Guinea Sigri 250 g kahvipapuja

Burg Papua New-Guinea Sigri 250 g kahvipapuja

8,40 € 10,50 € 33,60 € / kg
Varastossa
Tarjous MokaSirs Decaf kofeiiniton 500 g kahvipavut

MokaSirs Decaf kofeiiniton 500 g kahvipavut

15,10 € 18,90 € 30,20 € / kg
Varastossa
Tarjous MokaSirs Colombia Sierra Madre 500 g

MokaSirs Colombia Sierra Madre 500 g

15,10 € 18,90 € 30,20 € / kg
Varastossa
Tarjous MokaSirs Ethiopia Sidamo 500 g

MokaSirs Ethiopia Sidamo 500 g

15,90 € 19,90 € 31,80 € / kg
Varastossa
Tarjous Helsingin Kahvipaahtimo Blend No 3 1 kg

Helsingin Kahvipaahtimo Blend No 3 1 kg

35,90 € 44,90 € 35,90 € / kg
Varastossa
Tarjous Gringo Nordic Organic Etiopien Shakiso Hadeso 250 g kahvipavut

Gringo Nordic Organic Etiopien Shakiso Hadeso 250 g kahvipavut

14,30 € 17,90 € 57,20 € / kg
Varastossa
Tarjous Gringo Nordic Kenya Kiriga Estate AA 250 g kahvipavut

Gringo Nordic Kenya Kiriga Estate AA 250 g kahvipavut

13,50 € 16,90 € 54,00 € / kg
Varastossa
Tarjous Makea Coffee Disco 220 g kahvipavut

Makea Coffee Disco 220 g kahvipavut

10,30 € 12,90 € 46,82 € / kg
Varastossa
Tarjous Makea Coffee Caramel Groove 220 g kahvipavut

Makea Coffee Caramel Groove 220 g kahvipavut

10,30 € 12,90 € 46,82 € / kg
Varastossa
Tarjous Good Life Coffee Melao Decaf Pink Bourbon, Kolumbia 225 g kahvipavut

Good Life Coffee Melao Decaf Pink Bourbon, Kolumbia 225 g kahvipavut

14,30 € 17,90 € 63,56 € / kg
Varastossa
Tarjous Espoon Kahvipaahtimo Juicy Lychee Fruit 200 g kahvipavut

Espoon Kahvipaahtimo Juicy Lychee Fruit 200 g kahvipavut

20,70 € 25,90 € 103,50 € / kg
Varastossa
Tarjous Espoon Kahvipaahtimo Colombia keskipaahto 200 g kahvipavut

Espoon Kahvipaahtimo Colombia keskipaahto 200 g kahvipavut

9,50 € 11,90 € 47,50 € / kg
Varastossa
Tarjous Espoon Kahvipaahtimo Honey Aponte 200 g kahvipavut

Espoon Kahvipaahtimo Honey Aponte 200 g kahvipavut

15,10 € 18,90 € 75,50 € / kg
Varastossa
Tarjous Lykke Ugly Cute 500 g kahvipavut

Lykke Ugly Cute 500 g kahvipavut

15,90 € 19,90 € 31,80 € / kg
Varastossa
Tarjous Espoon Kahvipaahtimo Juicy Passion Fruit 200 g kahvipavut

Espoon Kahvipaahtimo Juicy Passion Fruit 200 g kahvipavut

20,70 € 25,90 € 103,50 € / kg
Varastossa
Tarjous Mokaflor Chiaroscuro Ethiopia Sidamo 1 kg kahvipavut

Mokaflor Chiaroscuro Ethiopia Sidamo 1 kg kahvipavut

31,90 € 39,90 € 31,90 € / kg
Varastossa
Tarjous ROST Saari tummapaahtoinen kahvi 225 g kahvipavut

ROST Saari tummapaahtoinen kahvi 225 g kahvipavut

9,50 € 11,90 € 42,22 € / kg
Varastossa
Tarjous Mokaflor Chiaroscuro Decaffeinato CO2 kofeiinittomat kahvipavut 1 kg

Mokaflor Chiaroscuro Decaffeinato CO2 kofeiinittomat kahvipavut 1 kg

35,90 € 44,90 € 35,90 € / kg
Varastossa
Tarjous Melitta BellaCrema La Crema 1 kg kahvipavut

Melitta BellaCrema La Crema 1 kg kahvipavut

19,10 € 23,90 € 19,10 € / kg
Varastossa
Tarjous Helsingin Kahvipaahtimo Blend No 4 1 kg

Helsingin Kahvipaahtimo Blend No 4 1 kg

35,90 € 44,90 € 35,90 € / kg
Varastossa
Tarjous Helsingin Kahvipaahtimo Ota/Jätä Colectivo Pacaybamba Peru 200 g kahvipavut
Tarjous Gringo Nordic Burundi Kibingo Oro 250 g kahvipavut

Gringo Nordic Burundi Kibingo Oro 250 g kahvipavut

14,30 € 17,90 € 57,20 € / kg
Varastossa
Tarjous Makea Coffee Kunnon Kahvi 220 g kahvipavut

Makea Coffee Kunnon Kahvi 220 g kahvipavut

10,30 € 12,90 € 46,82 € / kg
Varastossa
Tarjous Makea Coffee Lounge 220 g kahvipavut

Makea Coffee Lounge 220 g kahvipavut

10,30 € 12,90 € 46,82 € / kg
Varastossa
Tarjous Makea Coffee Club 220 g kahvipavut

Makea Coffee Club 220 g kahvipavut

10,30 € 12,90 € 46,82 € / kg
Varastossa
Tarjous Makea Coffee Pärinätön Decaf 220 g kahvipavut

Makea Coffee Pärinätön Decaf 220 g kahvipavut

11,90 € 14,90 € 54,09 € / kg
Varastossa
Tarjous Slow Forest Extra Dark Roast 1 kg kahvipavut

Slow Forest Extra Dark Roast 1 kg kahvipavut

26,30 € 32,90 € 26,30 € / kg
Varastossa
Tarjous Löfbergs Kharisma 1 kg kahvipavut

Löfbergs Kharisma 1 kg kahvipavut

27,90 € 34,90 € 27,90 € / kg
Varastossa
Tarjous Löfbergs Medium Roast 1 kg kahvipavut

Löfbergs Medium Roast 1 kg kahvipavut

27,90 € 34,90 € 27,90 € / kg
Varastossa
Pakettitarjous Crema Outdoor Coffee Set 3

Crema Outdoor Coffee Set 3

364,90 € 419,60 €
Varastossa
Pakettitarjous Crema Outdoor Coffee Set 2

Crema Outdoor Coffee Set 2

119,90 € 140,60 €
Varastossa
Pakettitarjous Crema Outdoor Coffee Set 1

Crema Outdoor Coffee Set 1

86,90 € 100,70 €
Varastossa
Uutta Siemasu Coffee Velvet Forest, Ethiopia Guji 250 g kahvipavut

Siemasu Coffee Velvet Forest, Ethiopia Guji 250 g kahvipavut

22,90 € 91,60 € / kg
Ei vahvistettu
Uutta Gringo Nordic Rwanda Karora Natural 250 g kahvipavut

Gringo Nordic Rwanda Karora Natural 250 g kahvipavut

14,90 € 59,60 € / kg
Ei vahvistettu

Suodatinkahvipavut

Täältä löydät kahvipapuja jotka maistuvat parhaalta valmistettuna suodatinmenetelmälllä, esimerkiksi perinteisellä kahvinkeittimellä, pressopannulla, pour-over-menetelmällä ja muilla käsikäyttöisillä kahvinvalmistusvälineillä.

Suodatinkahvipavut-tuoteryhmästä löydät suosittuja tuotemerkkejä kuten Paská, Crema ja Gringo Nordic. Suosituimpia tuotteita tällä hetkellä ovat Caffè Paskà 500 g kahvipavut ja Crema Ethiopia Sidamo 250 g kahvipavut. Nyt tarjouksessa Caffè Paskà 500 g kahvipavut, hintaan 14,00 € (normaalisti 17,50 €).