Suodatinkahvipavut

Rajaa tuotteita
Tarjoustuotteet 139 Suosituimmat tuotteet
Tarjous Caffè Paskà 500 g kahvipavut

Caffè Paskà 500 g kahvipavut

14,00 € 17,50 € 28,00 € / kg
Varastossa
Tarjous Crema Ethiopia Sidamo 250 g kahvipavut

Crema Ethiopia Sidamo 250 g kahvipavut

9,50 € 11,90 € 38,00 € / kg
Varastossa
Tarjous Crema Brazil 250 g kahvipavut

Crema Brazil 250 g kahvipavut

7,90 € 9,90 € 31,60 € / kg
Varastossa
Tarjous Crema House Blend 250 g kahvipavut

Crema House Blend 250 g kahvipavut

7,90 € 9,90 € 31,60 € / kg
Varastossa
Tarjous Crema Royalty Blend 250 g kahvipavut

Crema Royalty Blend 250 g kahvipavut

8,70 € 10,90 € 34,80 € / kg
Varastossa
Tarjous Crema Indonesia 250 g kahvipavut

Crema Indonesia 250 g kahvipavut

7,90 € 9,90 € 31,60 € / kg
Varastossa
Tarjous Crema French Roast 250 g kahvipavut

Crema French Roast 250 g kahvipavut

8,70 € 10,90 € 34,80 € / kg
Varastossa
Tarjous Gringo Nordic The Sleepy Gringo kofeiiniton 250 g kahvipavut

Gringo Nordic The Sleepy Gringo kofeiiniton 250 g kahvipavut

11,10 € 13,90 € 44,40 € / kg
Varastossa
Tarjous Crema 100 % Robusta 250 g kahvipavut

Crema 100 % Robusta 250 g kahvipavut

7,90 € 9,90 € 31,60 € / kg
Varastossa
Tarjous Crema Brazil 500 g kahvipavut

Crema Brazil 500 g kahvipavut

14,30 € 17,90 € 28,60 € / kg
Varastossa
Tarjous Crema India Monsooned Malabar 250 g kahvipavut

Crema India Monsooned Malabar 250 g kahvipavut

8,70 € 10,90 € 34,80 € / kg
Varastossa
Creman omat kahvit
Creman omat kahvit
Tutustu valikoimaan
Tarjous Crema Ethiopia Sidamo 500 g kahvipavut

Crema Ethiopia Sidamo 500 g kahvipavut

17,50 € 21,90 € 35,00 € / kg
Varastossa
Tarjous Johan & Nyström Fika 500 g kahvipavut

Johan & Nyström Fika 500 g kahvipavut

15,10 € 18,90 € 30,20 € / kg
Varastossa
Tarjous Crema Royalty Blend 500 g kahvipavut

Crema Royalty Blend 500 g kahvipavut

15,90 € 19,90 € 31,80 € / kg
Varastossa
Tarjous Johan & Nyström Sweet Serenity 250 g kahvipavut

Johan & Nyström Sweet Serenity 250 g kahvipavut

10,30 € 12,90 € 41,20 € / kg
Varastossa
Tarjous Gringo Nordic Daily Brew 500 g kahvipavut

Gringo Nordic Daily Brew 500 g kahvipavut

15,10 € 18,90 € 30,20 € / kg
Varastossa
Tarjous Crema India Monsooned Malabar 1 kg kahvipavut

Crema India Monsooned Malabar 1 kg kahvipavut

30,30 € 37,90 € 30,30 € / kg
Varastossa
Tarjous Crema India Monsooned Malabar 500 g kahvipavut

Crema India Monsooned Malabar 500 g kahvipavut

15,90 € 19,90 € 31,80 € / kg
Varastossa
Tarjous Crema Ethiopia Sidamo 1 kg kahvipavut

Crema Ethiopia Sidamo 1 kg kahvipavut

31,90 € 39,90 € 31,90 € / kg
Varastossa
Tarjous Crema House Blend 500 g kahvipavut

Crema House Blend 500 g kahvipavut

15,10 € 18,90 € 30,20 € / kg
Varastossa
Tarjous Johan & Nyström Bourbon Jungle 500 g kahvipavut

Johan & Nyström Bourbon Jungle 500 g kahvipavut

14,30 € 17,90 € 28,60 € / kg
Varastossa
Tarjous Johan & Nyström Nap Queen kofeiiniton kahvi 250 g kahvipavut

Johan & Nyström Nap Queen kofeiiniton kahvi 250 g kahvipavut

10,30 € 12,90 € 41,20 € / kg
Varastossa
Tarjous Crema Brazil 1 kg kahvipavut

Crema Brazil 1 kg kahvipavut

27,90 € 34,90 € 27,90 € / kg
Varastossa
Tarjous Helsingin Kahvipaahtimo Ota/Jätä Ethiopia Chelbesa 200 g kahvipavut

Helsingin Kahvipaahtimo Ota/Jätä Ethiopia Chelbesa 200 g kahvipavut

15,90 € 19,90 € 79,50 € / kg
Varastossa
Tarjous Helsingin Kahvipaahtimo Ota/Jätä Indonesia Frinsa Manis 200 g kahvipavut
Tarjous Helsingin Kahvipaahtimo Ota/Jätä El Salvador 200 g kahvipavut

Helsingin Kahvipaahtimo Ota/Jätä El Salvador 200 g kahvipavut

15,90 € 19,90 € 79,50 € / kg
Varastossa
Tarjous Espoon Kahvipaahtimo Finca Los Nogales Orange Bourbon 200 g kahvipavut

Espoon Kahvipaahtimo Finca Los Nogales Orange Bourbon 200 g kahvipavut

20,70 € 25,90 € 103,50 € / kg
Varastossa
Tarjous Makea Coffee La Soledad Colombia Bourbon 200 g kahvipavut

Makea Coffee La Soledad Colombia Bourbon 200 g kahvipavut

15,90 € 19,90 € 79,50 € / kg
Varastossa
Tarjous Siemasu Coffee Autumn Apple, Costa Rica 250 g kahvipavut

Siemasu Coffee Autumn Apple, Costa Rica 250 g kahvipavut

18,30 € 22,90 € 73,20 € / kg
Varastossa
Tarjous Siemasu Coffee Plum Pearls, Costa Rica 250 g kahvipavut

Siemasu Coffee Plum Pearls, Costa Rica 250 g kahvipavut

17,50 € 21,90 € 70,00 € / kg
Varastossa
Tarjous Siemasu Coffee Jasmine Candymix, Colombia 250 g kahvipavut

Siemasu Coffee Jasmine Candymix, Colombia 250 g kahvipavut

19,10 € 23,90 € 76,40 € / kg
Varastossa
Tarjous Siemasu Coffee Jamming Queen, Ethiopia Yirgacheffe 250 g kahvipavut

Siemasu Coffee Jamming Queen, Ethiopia Yirgacheffe 250 g kahvipavut

16,70 € 20,90 € 66,80 € / kg
Varastossa
Tarjous Gringo Nordic Guatemala Las Gardenias Pacamara 250 g kahvipavut

Gringo Nordic Guatemala Las Gardenias Pacamara 250 g kahvipavut

17,50 € 21,90 € 70,00 € / kg
Varastossa
Tarjous Caffè Boasi Bio luomukahvi 500 g kahvipavut

Caffè Boasi Bio luomukahvi 500 g kahvipavut

15,90 € 19,90 € 31,80 € / kg
Varastossa
Tarjous Pikkupaahtimo Pipa Rwanda Red Bourbon 2 200 g kahvipavut

Pikkupaahtimo Pipa Rwanda Red Bourbon 2 200 g kahvipavut

15,10 € 18,90 € 75,50 € / kg
Varastossa
Tarjous Pikkupaahtimo Pipa Ethiopia 74158 200 g kahvipavut

Pikkupaahtimo Pipa Ethiopia 74158 200 g kahvipavut

12,20 € 15,20 € 61,00 € / kg
Varastossa
Tarjous Pikkupaahtimo Pipa Kenya SL28, Ruiru, Batian 200 g kahvipavut

Pikkupaahtimo Pipa Kenya SL28, Ruiru, Batian 200 g kahvipavut

13,00 € 16,20 € 65,00 € / kg
Varastossa
Tarjous Pikkupaahtimo Pipa Pispala 200 g kahvipavut

Pikkupaahtimo Pipa Pispala 200 g kahvipavut

9,00 € 11,20 € 45,00 € / kg
Varastossa
Tarjous Gringo Nordic El Salvador Finca El Cerro 250 g kahvipavut

Gringo Nordic El Salvador Finca El Cerro 250 g kahvipavut

12,70 € 15,90 € 50,80 € / kg
Varastossa
Tarjous Gringo Nordic Kenya Karimikui AA 250 g kahvipavut

Gringo Nordic Kenya Karimikui AA 250 g kahvipavut

17,50 € 21,90 € 70,00 € / kg
Varastossa
Tarjous Good Life Coffee La Colorada Geisha Washed, Kolumbia 225 g kahvipavut

Good Life Coffee La Colorada Geisha Washed, Kolumbia 225 g kahvipavut

15,90 € 19,90 € 70,67 € / kg
Varastossa
Tarjous Good Life Coffee Ruera PB Washed, Kenia 225 g kahvipavut

Good Life Coffee Ruera PB Washed, Kenia 225 g kahvipavut

15,10 € 18,90 € 67,11 € / kg
Varastossa
Tarjous Good Life Coffee  La Catarata Honey, Costa Rica 225 g kahvipavut

Good Life Coffee La Catarata Honey, Costa Rica 225 g kahvipavut

13,50 € 16,90 € 60,00 € / kg
Varastossa
Tarjous Good Life Coffee Timanco Washed, Kolumbia 225 g kahvipavut

Good Life Coffee Timanco Washed, Kolumbia 225 g kahvipavut

13,50 € 16,90 € 60,00 € / kg
Varastossa
Tarjous Makea Coffee Gitesi Bliss 200 g kahvipavut

Makea Coffee Gitesi Bliss 200 g kahvipavut

15,10 € 18,90 € 75,50 € / kg
Varastossa
Tarjous Espoon Kahvipaahtimo Ariel Funez - Honduras  200 g kahvipavut

Espoon Kahvipaahtimo Ariel Funez - Honduras 200 g kahvipavut

20,70 € 25,90 € 103,50 € / kg
Varastossa
Tarjous Makea Coffee Dragon Tears 200 g kahvipavut

Makea Coffee Dragon Tears 200 g kahvipavut

21,50 € 26,90 € 107,50 € / kg
Varastossa
Tarjous Good Life Coffee Siko Washed Heirloom, Etiopia 225 g kahvipavut

Good Life Coffee Siko Washed Heirloom, Etiopia 225 g kahvipavut

15,10 € 18,90 € 67,11 € / kg
Varastossa

Suodatinkahvipavut

Täältä löydät kahvipapuja jotka maistuvat parhaalta valmistettuna suodatinmenetelmälllä, esimerkiksi perinteisellä kahvinkeittimellä, pressopannulla, pour-over-menetelmällä ja muilla käsikäyttöisillä kahvinvalmistusvälineillä.

Suodatinkahvipavut-tuoteryhmästä löydät suosittuja tuotemerkkejä kuten Paská, Crema ja Gringo Nordic. Suosituimpia tuotteita tällä hetkellä ovat Caffè Paskà 500 g kahvipavut ja Crema Ethiopia Sidamo 250 g kahvipavut. Nyt tarjouksessa Caffè Paskà 500 g kahvipavut, hintaan 14,00 € (normaalisti 17,50 €).