Keittiö

Rajaa tuotteita
Tarjoustuotteet 17 Suosituimmat tuotteet
Tarjous Sage The Q SBL820SHY -tehosekoitin

Sage The Q SBL820SHY -tehosekoitin

339,00 € 499,00 €
Varastossa
Tarjous Wilfa Icy  jäähilekone FDM1B-TC2000

Wilfa Icy jäähilekone FDM1B-TC2000

212,90 € 349,00 €
Varastossa
Tarjous Wilfa Swift RCBL-45BE kannettava tehosekoitin, beige
Tarjous Wilfa Swift RCBL-45W kannettava tehosekoitin, valkoinen
Tarjous Alessi Anna G. korkkiruuvi, Liquid

Alessi Anna G. korkkiruuvi, Liquid

79,90 € 95,00 €
Varastossa
Tarjous Stelton Theo lautanen 22 cm, 2 kpl

Stelton Theo lautanen 22 cm, 2 kpl

39,90 € 49,95 €
Varastossa
Suosittu Alessi MDL08 Plissé leivänpaahdin, musta
Suosittu WeLoc pussinsulkija 15 cm

WeLoc pussinsulkija 15 cm

3,90 €
Varastossa
Uutta Vacu Vin teräksinen cocktailmurskain
Suosittu Fee Brothers Fee Foam Cocktail Foamee 150 ml

Fee Brothers Fee Foam Cocktail Foamee 150 ml

19,90 € 132,67 € / l
Varastossa
Monin Pure Cane Sugar Syrup ruokosokeri 700 ml

Monin Pure Cane Sugar Syrup ruokosokeri 700 ml

13,90 € 19,86 € / l
Varastossa
Suosittu iSi CO2 -panokset soodasifoniin 10 kpl
Suosittu Frothee Creamy Head For Cocktails 237 ml

Frothee Creamy Head For Cocktails 237 ml

14,90 € 62,87 € / l
Varastossa
Suosittu Planetary Design Airscape® Kilo 8" Charcoal
Suosittu WeLoc pussinsulkija 11 cm

WeLoc pussinsulkija 11 cm

2,90 €
Varastossa
Tarjous Alessi MG32 vedenkeitin 1,5 l, teräs/musta

Alessi MG32 vedenkeitin 1,5 l, teräs/musta

289,90 € 319,00 €
Ei vahvistettu
Suosittu Vacu Vin Wine Saver viinipumppu ja 2 korkkia
Suosittu Sage SBL 920 BSS The Super Q tehosekoitin

Keittiö

Keittiö-tuoteryhmästä löydät suosittuja tuotemerkkejä kuten iSi, 100% Chef ja WeLoc. Suosituimpia tuotteita tällä hetkellä ovat iSi Cream Chargers N2O -panokset sifoniin 24 kpl ja 100% Chef lasinen mini-suihkepullo 15 ml. Nyt tarjouksessa Fellow Stagg EKG Pro sähköinen vedenkeitin lämpötilansäädöllä 900 ml, mattamusta, hintaan 179,90 € (normaalisti 229,00 €).