Keittiö

Rajaa tuotteita
Tarjoustuotteet 17 Suosituimmat tuotteet
Hario Coffee Canister 300 lasisäiliö 1 l

Hario Coffee Canister 300 lasisäiliö 1 l

12,90 €
3-5 työpäivää
Suosittu ILSA hedelmäpuristin/mehustin

ILSA hedelmäpuristin/mehustin

89,90 €
Ei vahvistettu
Suosittu Wilfa WM-623 BELL vohvelirauta, teräs

Wilfa WM-623 BELL vohvelirauta, teräs

99,90 €
2-3 työpäivää
Suosittu Varia AURA Smart Kettle vedenkeitin 0,8 l, musta
Suosittu Sage The Smart Waffle Pro SWM620BSS vohvelirauta
Dolfin Polaretti Happy Summer mehujää 10 x 40 ml

Dolfin Polaretti Happy Summer mehujää 10 x 40 ml

4,90 € 0,49 € / kpl
Ei vahvistettu
ILSA sitrusrauta

ILSA sitrusrauta

5,90 €
Ei vahvistettu
Suosittu Lacor lasikupu savustuspyssylle 22 cm

Lacor lasikupu savustuspyssylle 22 cm

34,90 €
Ei vahvistettu
Suosittu de Buyer Mineral B Element omelettipannu 24 cm
Wilfa Joy vohvelirauta WM5B-200

Wilfa Joy vohvelirauta WM5B-200

79,00 €
Ei vahvistettu
Fever-Tree Soda Water 200 ml

Fever-Tree Soda Water 200 ml

2,90 €
Ei vahvistettu
Fever-Tree Sicilian Lemonade 200 ml

Fever-Tree Sicilian Lemonade 200 ml

2,90 €
Ei vahvistettu
Lacor savustuspuru konjakki 100 g

Lacor savustuspuru konjakki 100 g

11,90 € 119,00 € / kg
Ei vahvistettu
Ibili mehujäämuotti 4:lle

Ibili mehujäämuotti 4:lle

9,90 €
Ei vahvistettu
CASO HW 660 kuumavesiautomaatti 2,7 l

CASO HW 660 kuumavesiautomaatti 2,7 l

199,00 €
Ei vahvistettu
Wilfa Frostbitt ICE-12S jääpalakone

Wilfa Frostbitt ICE-12S jääpalakone

199,00 €
Ei vahvistettu
iSi Nitro Coffee Whip 1 l

iSi Nitro Coffee Whip 1 l

199,00 €
Ei vahvistettu
Eva Solo vedenkeitin 1,5 l musta

Eva Solo vedenkeitin 1,5 l musta

129,00 €
Ei vahvistettu
Fever-Tree Ginger Beer 200 ml

Fever-Tree Ginger Beer 200 ml

2,90 € 14,50 € / l
Fever-Tree Ginger Ale 200 ml

Fever-Tree Ginger Ale 200 ml

2,90 € 14,50 € / l

Keittiö

Keittiö-tuoteryhmästä löydät suosittuja tuotemerkkejä kuten iSi, 100% Chef ja WeLoc. Suosituimpia tuotteita tällä hetkellä ovat iSi Cream Chargers N2O -panokset sifoniin 24 kpl ja 100% Chef lasinen mini-suihkepullo 15 ml. Nyt tarjouksessa Fellow Stagg EKG Pro sähköinen vedenkeitin lämpötilansäädöllä 900 ml, mattamusta, hintaan 179,90 € (normaalisti 229,00 €).