Pikakahvit

Dalgona-kahvi
Ideat & oppaat

Dalgona-kahvi

Näin teet kuohkean Dalgona-kahvin helposti pikakahvista. Nauti kuumana tai kylmänä!

Lue lisää
Tarjous Beanies Variety Pack maustettu pikakahvi, 10 annospakkausta

Beanies Variety Pack maustettu pikakahvi, 10 annospakkausta

5,50 € 6,90 € 220,00 € / kg
Varastossa
Tarjous Beanies Pumpkin Spice maustettu pikakahvi 50 g

Beanies Pumpkin Spice maustettu pikakahvi 50 g

5,50 € 6,90 € 110,00 € / kg
Varastossa
Tarjous Trung Nguyen G7 gourmet-pikakahvi 3-in-1, 20 annospussia

Trung Nguyen G7 gourmet-pikakahvi 3-in-1, 20 annospussia

5,50 € 6,90 € 0,28 € / kpl
Varastossa
Tarjous Beanies Christmas Variety Pack maustettu pikakahvi, 10 annospakkausta

Beanies Christmas Variety Pack maustettu pikakahvi, 10 annospakkausta

6,30 € 7,90 € 315,00 € / kg
Varastossa
Tarjous Little's French Vanilla maustettu pikakahvi 50 g

Little's French Vanilla maustettu pikakahvi 50 g

6,30 € 7,90 € 126,00 € / kg
Varastossa
Tarjous Beanies Double Chocolate maustettu pikakahvi 50 g

Beanies Double Chocolate maustettu pikakahvi 50 g

5,50 € 6,90 € 110,00 € / kg
Varastossa
Tarjous Davidoff Rich Aroma pikakahvi 100 g

Davidoff Rich Aroma pikakahvi 100 g

7,10 € 8,90 € 71,00 € / kg
Varastossa
Tarjous Mount Hagen kofeiiniton pikakahvi 100 g purkki

Mount Hagen kofeiiniton pikakahvi 100 g purkki

7,90 € 9,90 € 79,00 € / kg
Varastossa
Tarjous Little's Colombian Premium pikakahvi 50 g

Little's Colombian Premium pikakahvi 50 g

6,30 € 7,90 € 126,00 € / kg
Varastossa
Tarjous Davidoff Espresso 57 pikakahvi 100 g

Davidoff Espresso 57 pikakahvi 100 g

7,10 € 8,90 € 71,00 € / kg
Varastossa
Tarjous Lucaffé 100 % Arabica pikakahvi 25 kpl

Lucaffé 100 % Arabica pikakahvi 25 kpl

7,90 € 9,90 € 0,32 € / kpl
Varastossa
Tarjous Beanies Irish Coffee maustettu pikakahvi 50 g

Beanies Irish Coffee maustettu pikakahvi 50 g

5,50 € 6,90 € 110,00 € / kg
Varastossa
Tarjous Beanies Decaf Very Vanilla kofeiiniton maustettu pikakahvi 50 g

Beanies Decaf Very Vanilla kofeiiniton maustettu pikakahvi 50 g

5,50 € 6,90 € 110,00 € / kg
Varastossa
Tarjous Davidoff Fine Aroma pikakahvi 100 g

Davidoff Fine Aroma pikakahvi 100 g

7,10 € 8,90 € 71,00 € / kg
Varastossa
Tarjous Mount Hagen pikakahvi, 25 x 2 g annospussia

Mount Hagen pikakahvi, 25 x 2 g annospussia

4,70 € 5,90 € 0,19 € / kpl
Varastossa
Uutta Beanies-pikakahvi joulukalenteri 2026

Beanies-pikakahvi joulukalenteri 2026

49,90 € 265,43 € / kg
Varastossa
Tarjous Beanies Creamy Caramel maustettu pikakahvi 50 g

Beanies Creamy Caramel maustettu pikakahvi 50 g

5,50 € 6,90 € 110,00 € / kg
Varastossa
Tarjous Mount Hagen kofeiiniton pikakahvi, 25 x 2 g annospussia

Mount Hagen kofeiiniton pikakahvi, 25 x 2 g annospussia

5,50 € 6,90 € 0,22 € / kpl
Varastossa
Tarjous Beanies Decaf Nutty Hazelnut kofeiiniton maustettu pikakahvi 50 g

Beanies Decaf Nutty Hazelnut kofeiiniton maustettu pikakahvi 50 g

5,50 € 6,90 € 110,00 € / kg
Varastossa
Tarjous Beanies Decaf Creamy Caramel kofeiiniton maustettu pikakahvi 50 g

Beanies Decaf Creamy Caramel kofeiiniton maustettu pikakahvi 50 g

5,50 € 6,90 € 110,00 € / kg
Varastossa
Tarjous Little's Glazed Cinnamon maustettu pikakahvi 50 g

Little's Glazed Cinnamon maustettu pikakahvi 50 g

7,10 € 8,90 € 142,00 € / kg
Varastossa
Tarjous Mount Hagen pikakahvi 100 g purkki

Mount Hagen pikakahvi 100 g purkki

7,10 € 8,90 € 71,00 € / kg
Varastossa
Tarjous Clipper Super Special Organic Decaf Instant Coffee 100 g

Clipper Super Special Organic Decaf Instant Coffee 100 g

12,70 € 15,90 € 127,00 € / kg
Varastossa
Tarjous Trung Nguyen G7 Pure Black pikakahvi 15 x 2 g

Trung Nguyen G7 Pure Black pikakahvi 15 x 2 g

3,90 € 4,90 € 0,26 € / kpl
Varastossa
Tarjous Beanies Mince Pie maustettu pikakahvi 50 g

Beanies Mince Pie maustettu pikakahvi 50 g

5,20 € 6,50 € 104,00 € / kg
Varastossa
Tarjous Beanies Nutty Hazelnut maustettu pikakahvi 50 g

Beanies Nutty Hazelnut maustettu pikakahvi 50 g

5,50 € 6,90 € 110,00 € / kg
Varastossa
Tarjous Little's Bold Italian Premium pikakahvi 50 g

Little's Bold Italian Premium pikakahvi 50 g

6,30 € 7,90 € 126,00 € / kg
Varastossa
Tarjous Gevalia Mellanrost Gold pikakahvi 200 g

Gevalia Mellanrost Gold pikakahvi 200 g

9,50 € 11,90 € 47,50 € / kg
Varastossa
Tarjous Nescafé Classic kofeiiniton pikakahvi 95 g

Nescafé Classic kofeiiniton pikakahvi 95 g

4,70 € 5,90 € 49,47 € / kg
Varastossa
Tarjous Cafe d'Or Gold pikakahvi 200 g

Cafe d'Or Gold pikakahvi 200 g

7,10 € 8,90 € 35,50 € / kg
Varastossa
Tarjous Cafe d'Or Export Gold pikakahvi 200 g

Cafe d'Or Export Gold pikakahvi 200 g

6,30 € 7,90 € 31,50 € / kg
Varastossa
Tarjous Tchibo Gold Selection Crema pikakahvi 180 g

Tchibo Gold Selection Crema pikakahvi 180 g

7,90 € 9,90 € 43,89 € / kg
Varastossa
Tarjous Mocca Jack Obsession pikakahvi 200 g

Mocca Jack Obsession pikakahvi 200 g

6,30 € 7,90 € 31,50 € / kg
Varastossa
Tarjous Mocca Jack Desire pikakahvi 200 g

Mocca Jack Desire pikakahvi 200 g

6,30 € 7,90 € 31,50 € / kg
Varastossa
Tarjous Mocca Jack Addiction pikakahvi 200 g

Mocca Jack Addiction pikakahvi 200 g

6,30 € 7,90 € 31,50 € / kg
Varastossa
Tarjous Mocca Jack Decaf kofeiiniton pikakahvi 100 g

Mocca Jack Decaf kofeiiniton pikakahvi 100 g

5,50 € 6,90 € 55,00 € / kg
Varastossa
Tarjous Göldbach Colombian pikakahvi 200 g

Göldbach Colombian pikakahvi 200 g

6,30 € 7,90 € 31,50 € / kg
Varastossa
Tarjous Göldbach Vietnam pikakahvi 100 g

Göldbach Vietnam pikakahvi 100 g

4,70 € 5,90 € 47,00 € / kg
Varastossa
Tarjous Göldbach Uganda pikakahvi 100 g

Göldbach Uganda pikakahvi 100 g

4,70 € 5,90 € 47,00 € / kg
Varastossa
Tarjous Göldbach Decaf kofeiiniton pikakahvi 100 g

Göldbach Decaf kofeiiniton pikakahvi 100 g

6,30 € 7,90 € 63,00 € / kg
Varastossa
Tarjous Göldbach Brasil pikakahvi 100 g

Göldbach Brasil pikakahvi 100 g

4,70 € 5,90 € 47,00 € / kg
Varastossa
Tarjous Little's Rich Hazelnut kofeiiniton pikakahvi 50 g

Little's Rich Hazelnut kofeiiniton pikakahvi 50 g

6,30 € 7,90 € 126,00 € / kg
Varastossa
Tarjous Nescafé Classic pikakahvi 200 g

Nescafé Classic pikakahvi 200 g

7,90 € 9,90 €
Varastossa
Tarjous Beanies Very Vanilla maustettu pikakahvi 50 g

Beanies Very Vanilla maustettu pikakahvi 50 g

5,50 € 6,90 € 110,00 € / kg
Varastossa
Tarjous Little's Cardamom Bun maustettu pikakahvi 50 g

Little's Cardamom Bun maustettu pikakahvi 50 g

6,30 € 7,90 € 126,00 € / kg
Varastossa
Tarjous Little's Rich Hazelnut maustettu pikakahvi 50 g

Little's Rich Hazelnut maustettu pikakahvi 50 g

6,30 € 7,90 € 126,00 € / kg
Varastossa
Tarjous Little's Creamy Caramel maustettu pikakahvi 50 g

Little's Creamy Caramel maustettu pikakahvi 50 g

6,30 € 7,90 € 126,00 € / kg
Varastossa
Tarjous Beanies Sweet Cinnamon maustettu pikakahvi 50 g

Beanies Sweet Cinnamon maustettu pikakahvi 50 g

5,50 € 6,90 € 110,00 € / kg
Varastossa

Pikakahvit

Pikakahvi tai murukahvi on helppo ja nopea tapa valmistaa kahvia. Valikoimastamme löydät esimerkiksi Clipperin luomupikakahveja, kofeiinitonta pikakahvia sekä Little’sin ja Beaniesin maustettuja pikakahveja, jotka ovat myös erittäin hyvä lahjaidea. Pikakahvista voit valmistaa myös Dalgona -kahvia: pikakahvijauheesta, sokerista ja kuumasta vedestä vatkattua maitokahvinväristä vaahtoa, jota annostellaan kylmän tai kuuman maidon päälle.

Pikakahvit-tuoteryhmästä löydät suosittuja tuotemerkkejä kuten Beanies, Trung Nguyen ja Davidoff. Suosituimpia tuotteita tällä hetkellä ovat Beanies Variety Pack maustettu pikakahvi, 10 annospakkausta ja Beanies Pumpkin Spice maustettu pikakahvi 50 g. Nyt tarjouksessa Beanies Variety Pack maustettu pikakahvi, 10 annospakkausta, hintaan 5,50 € (normaalisti 6,90 €).
Pikakahvit