Helsingin Kahvipaahtimo Espressokahvipavut

Helsingin Kahvipaahtimo

Helsingin Kahvipaahtimo perustettiin 2011 Helsingin Vallilassa ja paahtaa kahveja suurella intohimolla ja tunteella. He tarjoavat tasapainoisia ja tasalaatuisia kahveja, joihin voit ihastua uudestaan vuoden jokaisena päivänä!

Kahvivalikoima koostuu espressokahveista ja suodatinkahvisekoituksista ja kaikki kahvit ovat saatavilla kahvipapuina. Tarvittaessa jauhamme kahvipavut halutulle karkeudelle. Näin kahvin saa tilattua aina vastajauhettuna!

Lue lisää
Helsingin Kahvipaahtimo

Tuoteryhmät

Tarjous Helsingin Kahvipaahtimo Espresso Fifty Sixty 250 g

Helsingin Kahvipaahtimo Espresso Fifty Sixty 250 g

11,10 € 13,90 € 44,40 € / kg
Varastossa
Tarjous Helsingin Kahvipaahtimo Espresso Buli 250 g

Helsingin Kahvipaahtimo Espresso Buli 250 g

11,10 € 13,90 € 44,40 € / kg
Varastossa
Tarjous Helsingin Kahvipaahtimo Espresso Fifty Sixty 1 kg

Helsingin Kahvipaahtimo Espresso Fifty Sixty 1 kg

35,90 € 44,90 € 35,90 € / kg
Varastossa
Tarjous Helsingin Kahvipaahtimo Espresso Buli 1 kg

Helsingin Kahvipaahtimo Espresso Buli 1 kg

35,90 € 44,90 € 35,90 € / kg
Varastossa
Tarjous Helsingin Kahvipaahtimo Ota/Jätä Colectivo Pacaybamba Peru 200 g kahvipavut
Tarjous Helsingin Kahvipaahtimo Ota/Jätä El Salvador 200 g kahvipavut

Helsingin Kahvipaahtimo Ota/Jätä El Salvador 200 g kahvipavut

15,90 € 19,90 € 79,50 € / kg
Varastossa
Tarjous Helsingin Kahvipaahtimo Ota/Jätä Indonesia Frinsa Manis 200 g kahvipavut
Tarjous Helsingin Kahvipaahtimo Ota/Jätä Ethiopia Chelbesa 200 g kahvipavut

Helsingin Kahvipaahtimo Ota/Jätä Ethiopia Chelbesa 200 g kahvipavut

15,90 € 19,90 € 79,50 € / kg
Varastossa