Helsingin Kahvipaahtimo
Helsingin Kahvipaahtimo perustettiin 2011 Helsingin Vallilassa ja paahtaa kahveja suurella intohimolla ja tunteella. He tarjoavat tasapainoisia ja tasalaatuisia kahveja, joihin voit ihastua uudestaan vuoden jokaisena päivänä!
Kahvivalikoima koostuu espressokahveista ja suodatinkahvisekoituksista ja kaikki kahvit ovat saatavilla kahvipapuina. Tarvittaessa jauhamme kahvipavut halutulle karkeudelle. Näin kahvin saa tilattua aina vastajauhettuna!
Tuoteryhmät
Rajaa tuotteita
14
14 tuotetta
Tarjous
Helsingin Kahvipaahtimo Ota/Jätä Colectivo Pacaybamba Peru 200 g kahvipavut
15,90 €
19,90 €
79,50 € / kg
Varastossa
Helsingin Kahvipaahtimo Ota/Jätä La Esperanza #1 Kolumbia 200 g kahvipavut
19,90 €
99,50 € / kg
Ei vahvistettu
Tarjous
Helsingin Kahvipaahtimo Ota/Jätä El Salvador 200 g kahvipavut
15,90 €
19,90 €
79,50 € / kg
Varastossa
Tarjous
Helsingin Kahvipaahtimo Ota/Jätä Indonesia Frinsa Manis 200 g kahvipavut
15,90 €
19,90 €
79,50 € / kg
Varastossa
Tarjous
Helsingin Kahvipaahtimo Ota/Jätä Ethiopia Chelbesa 200 g kahvipavut
15,90 €
19,90 €
79,50 € / kg
Varastossa