Wilfa Svart Pour WSPOK-1000B vedenkeitin, 0,8 l, musta
Hinta
Verkkokaupan varasto:
Varastossa
Hyllyssä
Perillä arviolta perjantai 15.5. - tiistai 19.5.
  • Johdoton kannu
  • Irrallinen kansi
  • Kuivakiehumisen esto
  • Automaattinen virrankatkaisu, kun vesi kiehuu
  • Johtosäilytys pohjassa
  • Merkkivalo
#10
Myyntisijoitus Tuoteryhmässä Pour over vedenkeittimet
  • Tuotemerkki Wilfa
  • Tuotenumero 4742
  • EAN 7044876099440
  • Väri: Mattamusta
  • Malli: 609944
  • Materiaali: Ruostumaton teräs
  • Korkeus: 158 mm
  • Syvyys: 220 mm
  • Leveys: 204 mm
  • Teho: 1000 W