Kahvit

Rajaa tuotteita
Tarjoustuotteet 623 Suosituimmat tuotteet
Dallmayr Crema d’Oro Intensa 1 kg kahvipavut

Dallmayr Crema d’Oro Intensa 1 kg kahvipavut

28,90 € 28,90 € / kg
1-2 viikkoa
Paulig Café Sydney 450 g kahvipavut

Paulig Café Sydney 450 g kahvipavut

14,90 € 33,11 € / kg
Ei vahvistettu
Starbucks Pike Place Roast 200 g kahvipavut

Starbucks Pike Place Roast 200 g kahvipavut

10,90 € 54,50 € / kg
Ei vahvistettu
Lucaffé Colombia kahvipavut 500 g

Lucaffé Colombia kahvipavut 500 g

22,90 € 45,80 € / kg
Ei vahvistettu
Saquella Espresso Dekaf koffeiiniton 250 g jauhettu kahvi

Saquella Espresso Dekaf koffeiiniton 250 g jauhettu kahvi

9,90 € 39,60 € / kg
Ei vahvistettu
Mokaflor Bio Organic 80 % Arabica 1 kg kahvipavut

Mokaflor Bio Organic 80 % Arabica 1 kg kahvipavut

39,90 € 39,90 € / kg
Ei vahvistettu
Saquella Bar Italia Espresso Premium pikakahvi 100 g

Saquella Bar Italia Espresso Premium pikakahvi 100 g

9,90 € 99,00 € / kg
Ei vahvistettu
Beanies Chocolate Orange maustettu pikakahvi 50 g

Beanies Chocolate Orange maustettu pikakahvi 50 g

6,90 € 138,00 € / kg
Ei vahvistettu
Beanies Caramel Popcorn maustettu pikakahvi 50 g

Beanies Caramel Popcorn maustettu pikakahvi 50 g

6,90 € 138,00 € / kg
Ei vahvistettu
illy Intenso E.S.E. espressonapit 18 kpl

illy Intenso E.S.E. espressonapit 18 kpl

15,90 € 0,88 € / kpl
Ei vahvistettu
Arcaffé Mokacrema 1 kg

Arcaffé Mokacrema 1 kg

37,90 € 37,90 € / kg
2-4 viikkoa
Miscela d'Oro Espresso 250 g jauhettu kahvi - purkki

Miscela d'Oro Espresso 250 g jauhettu kahvi - purkki

10,90 € 43,60 € / kg
Ei vahvistettu
Mokaflor Nero 250 g kahvipavut

Mokaflor Nero 250 g kahvipavut

9,50 € 38,00 € / kg
Ei vahvistettu
Makea Coffee Kunnon Kahvi 220 g kahvipavut

Makea Coffee Kunnon Kahvi 220 g kahvipavut

12,90 € 58,64 € / kg
Ei vahvistettu
Slow Forest Medium Roast 1 kg kahvipavut

Slow Forest Medium Roast 1 kg kahvipavut

32,90 € 32,90 € / kg
Ei vahvistettu
Slow Forest Dark Espresso 1 kg kahvipavut

Slow Forest Dark Espresso 1 kg kahvipavut

32,90 € 32,90 € / kg
Ei vahvistettu
Slow Forest Dark Roast 1 kg kahvipavut

Slow Forest Dark Roast 1 kg kahvipavut

32,90 € 32,90 € / kg
Ei vahvistettu
Rwanda Farmers Medium-to-Dark Roast 250 g kahvipavut

Rwanda Farmers Medium-to-Dark Roast 250 g kahvipavut

10,90 € 43,60 € / kg
Ei vahvistettu
Eduscho Café Special pikakahvi 500 g

Eduscho Café Special pikakahvi 500 g

14,90 € 29,80 € / kg
Ei vahvistettu
Nescafé Iced pikakahvi 95 g

Nescafé Iced pikakahvi 95 g

8,90 € 93,68 € / kg
Ei vahvistettu
ROST Saari tummapaahtoinen kahvi 1 kg kahvipavut

ROST Saari tummapaahtoinen kahvi 1 kg kahvipavut

42,90 € 42,90 € / kg
Ei vahvistettu
Mokaflor FARM Brasile Fazenda Isidro Pereira 1 kg kahvipavut

Mokaflor FARM Brasile Fazenda Isidro Pereira 1 kg kahvipavut

49,90 € 49,90 € / kg
Ei vahvistettu
Beanies Easter Cream maustettu pikakahvi 50 g

Beanies Easter Cream maustettu pikakahvi 50 g

6,90 € 138,00 € / kg
Ei vahvistettu
Miscela d'Oro Espresso Dolce kahvipavut 500 g

Miscela d'Oro Espresso Dolce kahvipavut 500 g

13,50 € 27,00 € / kg
Ei vahvistettu
Minges Klassisch 500 g suodatinjauhettu kahvi

Minges Klassisch 500 g suodatinjauhettu kahvi

9,90 € 19,80 € / kg
Ei vahvistettu
Starbucks Veranda Blend 200 g suodatinjauhatus

Starbucks Veranda Blend 200 g suodatinjauhatus

11,90 € 59,50 € / kg
Ei vahvistettu
Mokaflor Chiaroscuro Kenya AA 1 kg kahvipavut

Mokaflor Chiaroscuro Kenya AA 1 kg kahvipavut

52,90 € 52,90 € / kg
Ei vahvistettu
Mokaflor Chiaroscura Jamaica Blue Mountain 250 g kahvipavut

Mokaflor Chiaroscura Jamaica Blue Mountain 250 g kahvipavut

72,90 € 291,60 € / kg
Ei vahvistettu
Pera CremaBar E.S.E. espressonapit 18 kpl

Pera CremaBar E.S.E. espressonapit 18 kpl

8,90 € 0,49 € / kpl
Ei vahvistettu
Saquella Espresso 100 % Arabica kahvinapit 15 kpl

Saquella Espresso 100 % Arabica kahvinapit 15 kpl

6,90 € 0,46 € / kpl
Ei vahvistettu
Dallmayr Prodomo Naturmild 500 g jauhettu kahvi

Dallmayr Prodomo Naturmild 500 g jauhettu kahvi

13,90 € 27,80 € / kg
Ei vahvistettu
Starbucks Espresso Roast 200 g kahvipavut

Starbucks Espresso Roast 200 g kahvipavut

9,90 € 49,50 € / kg
Ei vahvistettu
Mokambo Oro 1 kg kahvipavut

Mokambo Oro 1 kg kahvipavut

34,20 € 34,20 € / kg
Ei vahvistettu
Mokambo Rossa 1 kg kahvipavut

Mokambo Rossa 1 kg kahvipavut

28,90 € 28,90 € / kg
Ei vahvistettu

Kahvit

Tutustu kahvivalikoimaamme, josta löydät niin espressokahvia, suodatinkahvia kuin pikakahvia ja kahvikapseleita. Valikoimassamme on italialaiset espressokahvit, pienpaahtimoiden kahvit, luomukahvit ja tietenkin Creman oma kahvisarja. Tarvittaessa jauhamme kahvipavut halutulle karkeudelle. Näin kahvin saa tilattua aina vastajauhettuna!

Kahvit-tuoteryhmästä löydät suosittuja tuotemerkkejä kuten Lucaffé, Pera ja Passalacqua. Suosituimpia tuotteita tällä hetkellä ovat Lucaffé Mamma Lucia 1 kg kahvipavut ja Pera Super Crema 1 kg kahvipavut. Nyt tarjouksessa Lucaffé Mamma Lucia 1 kg kahvipavut, hintaan 23,10 € (normaalisti 28,90 €).