Espressokahvipavut

Rajaa tuotteita
Tarjoustuotteet 163 Suosituimmat tuotteet
Tarjous Helsingin Kahvipaahtimo Espresso Buli 250 g

Helsingin Kahvipaahtimo Espresso Buli 250 g

11,10 € 13,90 € 44,40 € / kg
Varastossa
Tarjous Lucaffé Exquisit 1 kg kahvipavut

Lucaffé Exquisit 1 kg kahvipavut

29,50 € 36,90 € 29,50 € / kg
Varastossa
Tarjous Puro Fuerte 1 kg kahvipavut

Puro Fuerte 1 kg kahvipavut

27,90 € 34,90 € 27,90 € / kg
Varastossa
Tarjous Passalacqua Moana 1 kg kahvipavut

Passalacqua Moana 1 kg kahvipavut

36,70 € 45,90 € 36,70 € / kg
Varastossa
Tarjous Helsingin Kahvipaahtimo Ota/Jätä Colectivo Pacaybamba Peru 200 g kahvipavut
Tarjous Helsingin Kahvipaahtimo Ota/Jätä La Esperanza #1 Kolumbia 200 g kahvipavut
Tarjous Jacobs Barista Editions Crema Italiano 1 kg kahvipavut

Jacobs Barista Editions Crema Italiano 1 kg kahvipavut

19,10 € 23,90 € 19,10 € / kg
Varastossa
Tarjous Makea Coffee Kunnon Kahvi 220 g kahvipavut

Makea Coffee Kunnon Kahvi 220 g kahvipavut

10,30 € 12,90 € 46,82 € / kg
Varastossa
Tarjous Espoon Kahvipaahtimo Espoon Espresso 200 g kahvipavut

Espoon Kahvipaahtimo Espoon Espresso 200 g kahvipavut

11,60 € 14,50 € 58,00 € / kg
Varastossa
Tarjous Segafredo Espresso Casa 1 kg kahvipavut

Segafredo Espresso Casa 1 kg kahvipavut

17,50 € 21,90 € 17,50 € / kg
Varastossa
Tarjous Lavazza Expert Gusto Pieno 1 kg kahvipavut

Lavazza Expert Gusto Pieno 1 kg kahvipavut

19,90 € 24,90 € 19,90 € / kg
Varastossa
Tarjous Bialetti Esperto Grani Pregiato Espresso 500 g kahvipavut

Bialetti Esperto Grani Pregiato Espresso 500 g kahvipavut

11,10 € 13,90 € 22,20 € / kg
Varastossa
Tarjous Bialetti Esperto Grani Intenso Espresso 500 g kahvipavut

Bialetti Esperto Grani Intenso Espresso 500 g kahvipavut

11,90 € 14,90 € 23,80 € / kg
Varastossa
Tarjous Miscela d'Oro Gusto Classico 500 g kahvipavut

Miscela d'Oro Gusto Classico 500 g kahvipavut

11,90 € 14,90 € 23,80 € / kg
Varastossa
Tarjous Miscela d'Oro Americano Premium 500 g kahvipavut

Miscela d'Oro Americano Premium 500 g kahvipavut

13,00 € 16,20 € 26,00 € / kg
Varastossa
Tarjous Melitta BellaCrema Intenso 1 kg kahvipavut

Melitta BellaCrema Intenso 1 kg kahvipavut

19,90 € 24,90 € 19,90 € / kg
Varastossa
Tarjous Melitta BellaCrema Espresso 1 kg kahvipavut

Melitta BellaCrema Espresso 1 kg kahvipavut

19,10 € 23,90 € 19,10 € / kg
Varastossa
Tarjous MokaSirs Nobile 500 g kahvipavut

MokaSirs Nobile 500 g kahvipavut

14,30 € 17,90 € 28,60 € / kg
Varastossa
Tarjous Saquella Espresso Dekaf koffeiiniton 250 g kahvipavut

Saquella Espresso Dekaf koffeiiniton 250 g kahvipavut

7,90 € 9,90 € 31,60 € / kg
Varastossa
Pera Dolce Aroma 1 kg kahvipavut

Pera Dolce Aroma 1 kg kahvipavut

19,90 € 19,90 € / kg
Ei vahvistettu
Crema Espresso 1 kg kahvipavut

Crema Espresso 1 kg kahvipavut

33,90 € 33,90 € / kg
Ei vahvistettu
Mokaflor Dolce Forte 100 % Robusta 1 kg kahvipavut

Mokaflor Dolce Forte 100 % Robusta 1 kg kahvipavut

32,90 € 32,90 € / kg
Ei vahvistettu
Mokaflor Blu 1 kg kahvipavut

Mokaflor Blu 1 kg kahvipavut

31,90 € 31,90 € / kg
Ei vahvistettu
Crema Espresso 500 g kahvipavut

Crema Espresso 500 g kahvipavut

17,90 € 35,80 € / kg
Ei vahvistettu
Mokaflor Oro 250 g kahvipavut

Mokaflor Oro 250 g kahvipavut

9,90 € 39,60 € / kg
Ei vahvistettu
Mokaflor Rossa 250 g kahvipavut

Mokaflor Rossa 250 g kahvipavut

8,90 € 35,60 € / kg
Ei vahvistettu
Mokaflor Blu 250 g kahvipavut

Mokaflor Blu 250 g kahvipavut

7,90 € 31,60 € / kg
Ei vahvistettu
Gringo Nordic Daily Espresso 500 g kahvipavut

Gringo Nordic Daily Espresso 500 g kahvipavut

19,90 € 39,80 € / kg
Ei vahvistettu
Pera Buon Aroma 1 kg kahvipavut

Pera Buon Aroma 1 kg kahvipavut

24,90 € 24,90 € / kg
Ei vahvistettu
Pera Gran Pregio 100 % Arabica 1 kg kahvipavut

Pera Gran Pregio 100 % Arabica 1 kg kahvipavut

27,90 € 27,90 € / kg
Ei vahvistettu
Mokaflor Nero 1 kg kahvipavut

Mokaflor Nero 1 kg kahvipavut

33,90 € 33,90 € / kg
Ei vahvistettu
Mokaflor Oro 1 kg kahvipavut

Mokaflor Oro 1 kg kahvipavut

38,90 € 38,90 € / kg
Ei vahvistettu
Miscela d'Oro Cremoso kahvipavut 500 g

Miscela d'Oro Cremoso kahvipavut 500 g

12,90 € 25,80 € / kg
Ei vahvistettu
Dallmayr Crema d’Oro Intensa 1 kg kahvipavut

Dallmayr Crema d’Oro Intensa 1 kg kahvipavut

28,90 € 28,90 € / kg
1-2 viikkoa
Lucaffé Colombia kahvipavut 500 g

Lucaffé Colombia kahvipavut 500 g

22,90 € 45,80 € / kg
Ei vahvistettu
Mokaflor Bio Organic 80 % Arabica 1 kg kahvipavut

Mokaflor Bio Organic 80 % Arabica 1 kg kahvipavut

39,90 € 39,90 € / kg
Ei vahvistettu
Arcaffé Mokacrema 1 kg

Arcaffé Mokacrema 1 kg

37,90 € 37,90 € / kg
2-4 viikkoa
Mokaflor Nero 250 g kahvipavut

Mokaflor Nero 250 g kahvipavut

9,50 € 38,00 € / kg
Ei vahvistettu
Slow Forest Dark Espresso 1 kg kahvipavut

Slow Forest Dark Espresso 1 kg kahvipavut

32,90 € 32,90 € / kg
Ei vahvistettu
Rwanda Farmers Medium-to-Dark Roast 250 g kahvipavut

Rwanda Farmers Medium-to-Dark Roast 250 g kahvipavut

10,90 € 43,60 € / kg
Ei vahvistettu
Mokaflor FARM Brasile Fazenda Isidro Pereira 1 kg kahvipavut

Mokaflor FARM Brasile Fazenda Isidro Pereira 1 kg kahvipavut

49,90 € 49,90 € / kg
Ei vahvistettu
Miscela d'Oro Espresso Dolce kahvipavut 500 g

Miscela d'Oro Espresso Dolce kahvipavut 500 g

13,50 € 27,00 € / kg
Ei vahvistettu
Starbucks Espresso Roast 200 g kahvipavut

Starbucks Espresso Roast 200 g kahvipavut

9,90 € 49,50 € / kg
Ei vahvistettu
Mokambo Oro 1 kg kahvipavut

Mokambo Oro 1 kg kahvipavut

34,20 € 34,20 € / kg
Ei vahvistettu
Mokambo Rossa 1 kg kahvipavut

Mokambo Rossa 1 kg kahvipavut

28,90 € 28,90 € / kg
Ei vahvistettu

Espressokahvipavut

Täältä löydät kahvipapuja jotka soveltuvat maultaan parhaiten nautittavaksi espressona. Nämä kahvit on suunniteltu valmistettavaksi espressomenetelmällä, jossa kahvi uutetaan paineella joko espressokoneella, kahviautomaatilla (esimerkiksi Juran laitteella) tai muulla vastaavalla välineellä, kuten esimerkiksi mutteripannulla.

Espressokahvipavut-tuoteryhmästä löydät suosittuja tuotemerkkejä kuten Lucaffé, Pera ja Passalacqua. Suosituimpia tuotteita tällä hetkellä ovat Lucaffé Mamma Lucia 1 kg kahvipavut ja Pera Super Crema 1 kg kahvipavut. Nyt tarjouksessa Lucaffé Mamma Lucia 1 kg kahvipavut, hintaan 23,10 € (normaalisti 28,90 €).