Espressokahvipavut

Rajaa tuotteita
Tarjoustuotteet 163 Suosituimmat tuotteet
Tarjous illy Classico 250 g kahvipavut

illy Classico 250 g kahvipavut

9,50 € 11,90 € 38,00 € / kg
Varastossa
Tarjous MokaSirs Oro 1 kg kahvipavut

MokaSirs Oro 1 kg kahvipavut

27,90 € 34,90 € 27,90 € / kg
Varastossa
Tarjous Carraro 1927 Aroma e Gusto Intenso 1 kg kahvipavut

Carraro 1927 Aroma e Gusto Intenso 1 kg kahvipavut

15,90 € 19,90 € 15,90 € / kg
Varastossa
Tarjous Espresso House Signature Brew Espresso 500 g kahvipavut

Espresso House Signature Brew Espresso 500 g kahvipavut

13,50 € 16,90 € 27,00 € / kg
Varastossa
Tarjous Bialetti Esperto Grani Intenso Espresso 1 kg kahvipavut

Bialetti Esperto Grani Intenso Espresso 1 kg kahvipavut

19,90 € 24,90 € 19,90 € / kg
Varastossa
Tarjous Bialetti Esperto Grani Classico Espresso 1 kg kahvipavut

Bialetti Esperto Grani Classico Espresso 1 kg kahvipavut

18,30 € 22,90 € 18,30 € / kg
Varastossa
Tarjous Carraro 1927 Qualità Oro 500 g kahvipavut

Carraro 1927 Qualità Oro 500 g kahvipavut

11,90 € 14,90 € 23,80 € / kg
Varastossa
Tarjous Carraro 1927 Puro Arabica 500 g kahvipavut

Carraro 1927 Puro Arabica 500 g kahvipavut

12,70 € 15,90 € 25,40 € / kg
Varastossa
Tarjous Johan & Nyström Espresso Dark Knight 500 g kahvipavut

Johan & Nyström Espresso Dark Knight 500 g kahvipavut

15,90 € 19,90 € 31,80 € / kg
Varastossa
Tarjous Miscela d'Oro Espresso Robusto 500 g kahvipavut

Miscela d'Oro Espresso Robusto 500 g kahvipavut

9,50 € 11,90 € 19,00 € / kg
Varastossa
Tarjous Miscela d'Oro Espresso Latino 500 g kahvipavut

Miscela d'Oro Espresso Latino 500 g kahvipavut

12,20 € 15,20 € 24,40 € / kg
Varastossa
Tarjous Miscela d'Oro Espresso Decaffeinato kofeiinittomat kahvipavut 500 g

Miscela d'Oro Espresso Decaffeinato kofeiinittomat kahvipavut 500 g

15,90 € 19,90 € 31,80 € / kg
Varastossa
Tarjous Miscela d'Oro Americano Premium Decaf kofeiiniton kahvi, 1 kg kahvipapuja
Tarjous Miscela d'Oro Espresso Latino 1 kg kahvipavut

Miscela d'Oro Espresso Latino 1 kg kahvipavut

23,90 € 29,90 € 23,90 € / kg
Varastossa
Tarjous Passalacqua Vesuvio 1 kg kahvipavut

Passalacqua Vesuvio 1 kg kahvipavut

31,10 € 38,90 € 31,10 € / kg
Varastossa
Tarjous Johan & Nyström Bob-O-Link Brazil Espresso 500 g kahvipavut

Johan & Nyström Bob-O-Link Brazil Espresso 500 g kahvipavut

15,90 € 19,90 € 31,80 € / kg
Varastossa
Tarjous Dallmayr Crema d’Oro 1 kg kahvipavut

Dallmayr Crema d’Oro 1 kg kahvipavut

21,50 € 26,90 € 21,50 € / kg
Varastossa
Tarjous Lucaffé Mr Exclusive 100 % Arabica 500 g kahvipavut

Lucaffé Mr Exclusive 100 % Arabica 500 g kahvipavut

19,90 € 24,90 € 39,80 € / kg
Varastossa
Tarjous MokaSirs Intenso 1 kg kahvipavut

MokaSirs Intenso 1 kg kahvipavut

23,90 € 29,90 € 23,90 € / kg
Varastossa
Tarjous Burg Uganda Robusta Ngoma 250 g kahvipapuja

Burg Uganda Robusta Ngoma 250 g kahvipapuja

7,60 € 9,50 € 30,40 € / kg
Varastossa
Tarjous Passalacqua DeUp kofeiiniton 500 g kahvipavut

Passalacqua DeUp kofeiiniton 500 g kahvipavut

19,10 € 23,90 € 38,20 € / kg
Varastossa
Tarjous Trung Nguyen Espresso Coffee Specialist 500 g vietnamilaiset kahvipavut

Trung Nguyen Espresso Coffee Specialist 500 g vietnamilaiset kahvipavut

18,30 € 22,90 € 36,60 € / kg
Varastossa
Tarjous Trung Nguyen Espresso Innovator 500 g vietnamilaiset kahvipavut

Trung Nguyen Espresso Innovator 500 g vietnamilaiset kahvipavut

17,50 € 21,90 € 35,00 € / kg
Varastossa
Tarjous Lucaffé Blucaffé 250 g kahvipavut

Lucaffé Blucaffé 250 g kahvipavut

17,50 € 21,90 € 70,00 € / kg
Varastossa
Tarjous Miscela d'Oro Espresso Decaffeinato kofeiinittomat kahvipavut 1 kg

Miscela d'Oro Espresso Decaffeinato kofeiinittomat kahvipavut 1 kg

29,50 € 36,90 € 29,50 € / kg
Varastossa
Tarjous Arcaffé Margo 1 kg

Arcaffé Margo 1 kg

23,90 € 29,90 € 23,90 € / kg
Varastossa
Tarjous Arcaffé Roma 1 kg

Arcaffé Roma 1 kg

30,30 € 37,90 € 30,30 € / kg
Varastossa
Tarjous Lucaffé Blucaffé 700 g kahvipavut

Lucaffé Blucaffé 700 g kahvipavut

39,90 € 49,90 € 57,00 € / kg
Varastossa
Tarjous Miscela d'Oro Espresso Natura 1 kg kahvipavut

Miscela d'Oro Espresso Natura 1 kg kahvipavut

30,30 € 37,90 € 30,30 € / kg
Varastossa
Tarjous Helsingin Kahvipaahtimo Espresso Fifty Sixty 250 g

Helsingin Kahvipaahtimo Espresso Fifty Sixty 250 g

11,10 € 13,90 € 44,40 € / kg
Varastossa
Tarjous Passalacqua Mexico 1 kg kahvipavut

Passalacqua Mexico 1 kg kahvipavut

33,50 € 41,90 € 33,50 € / kg
Varastossa
Tarjous Segafredo Selezione Crema 1 kg kahvipavut

Segafredo Selezione Crema 1 kg kahvipavut

19,90 € 24,90 € 19,90 € / kg
Varastossa
Tarjous Lavazza Bourbon Intenso Vending 1 kg kahvipavut

Lavazza Bourbon Intenso Vending 1 kg kahvipavut

18,30 € 22,90 € 18,30 € / kg
Varastossa
Tarjous Lavazza Expert Gusto Forte 1 kg kahvipavut

Lavazza Expert Gusto Forte 1 kg kahvipavut

18,30 € 22,90 € 18,30 € / kg
Varastossa
Tarjous Segafredo Intermezzo 1 kg kahvipavut

Segafredo Intermezzo 1 kg kahvipavut

15,90 € 19,90 € 15,90 € / kg
Varastossa
Tarjous Arcaffe Elba 250 g kahvipavut

Arcaffe Elba 250 g kahvipavut

8,70 € 10,90 € 34,80 € / kg
Varastossa
Tarjous Arcaffe Elba 1 kg kahvipavut

Arcaffe Elba 1 kg kahvipavut

30,30 € 37,90 € 30,30 € / kg
Varastossa
Tarjous ROST kofeiiniton luomuespresso 225 g kahvipavut

ROST kofeiiniton luomuespresso 225 g kahvipavut

9,50 € 11,90 € 42,22 € / kg
Varastossa
Tarjous illy Espresso Decaf 250 g kofeiinittomat kahvipavut

illy Espresso Decaf 250 g kofeiinittomat kahvipavut

8,70 € 10,90 € 34,80 € / kg
Varastossa
Tarjous Bialetti Caffè In Grani Nocciola 1 kg kahvipavut

Bialetti Caffè In Grani Nocciola 1 kg kahvipavut

21,50 € 26,90 € 21,50 € / kg
Varastossa
Tarjous Bialetti Esperto Grani Classico Espresso 500 g kahvipavut

Bialetti Esperto Grani Classico Espresso 500 g kahvipavut

11,10 € 13,90 € 22,20 € / kg
Varastossa
Tarjous ROST Krafti espresso 225 g kahvipavut

ROST Krafti espresso 225 g kahvipavut

9,50 € 11,90 € 42,22 € / kg
Varastossa
Tarjous Lucaffé Classic Blend 1 kg kahvipavut

Lucaffé Classic Blend 1 kg kahvipavut

29,50 € 36,90 € 29,50 € / kg
Varastossa
Tarjous Carraro 1927 Primo Mattino 1 kg kahvipavut

Carraro 1927 Primo Mattino 1 kg kahvipavut

18,30 € 22,90 € 18,30 € / kg
Varastossa
Tarjous Gringo Nordic Senza kofeiiniton espresso 500 g kahvipavut

Gringo Nordic Senza kofeiiniton espresso 500 g kahvipavut

21,50 € 26,90 € 43,00 € / kg
Varastossa
Tarjous Bialetti Esperto Grani Pregiato Espresso 1 kg kahvipavut

Bialetti Esperto Grani Pregiato Espresso 1 kg kahvipavut

18,30 € 22,90 € 18,30 € / kg
Varastossa
Tarjous Lucaffé Crema Caffè Bio 100 % Arabica 500 g kahvipavut

Lucaffé Crema Caffè Bio 100 % Arabica 500 g kahvipavut

19,10 € 23,90 € 38,20 € / kg
Varastossa
Tarjous Carraro 1927 Puro Arabica 250 g kahvipavut

Carraro 1927 Puro Arabica 250 g kahvipavut

7,10 € 8,90 € 28,40 € / kg
Varastossa

Espressokahvipavut

Täältä löydät kahvipapuja jotka soveltuvat maultaan parhaiten nautittavaksi espressona. Nämä kahvit on suunniteltu valmistettavaksi espressomenetelmällä, jossa kahvi uutetaan paineella joko espressokoneella, kahviautomaatilla (esimerkiksi Juran laitteella) tai muulla vastaavalla välineellä, kuten esimerkiksi mutteripannulla.

Espressokahvipavut-tuoteryhmästä löydät suosittuja tuotemerkkejä kuten Lucaffé, Pera ja Passalacqua. Suosituimpia tuotteita tällä hetkellä ovat Lucaffé Mamma Lucia 1 kg kahvipavut ja Pera Super Crema 1 kg kahvipavut. Nyt tarjouksessa Lucaffé Mamma Lucia 1 kg kahvipavut, hintaan 23,10 € (normaalisti 28,90 €).