Löfbergs

Löfbergs

Tuoteryhmät

Tarjous Löfbergs Decaf kofeiiniton pikakahvi 80 g

Löfbergs Decaf kofeiiniton pikakahvi 80 g

8,70 € 10,90 € 108,75 € / kg
Varastossa
Tarjous Löfbergs Fair Fresh luomu-pikakahvi 100 g

Löfbergs Fair Fresh luomu-pikakahvi 100 g

8,70 € 10,90 € 87,00 € / kg
Varastossa
Tarjous Löfbergs Kharisma 500 g suodatinjauhatus

Löfbergs Kharisma 500 g suodatinjauhatus

11,90 € 14,90 € 23,80 € / kg
Varastossa
Löfbergs Cold Brew kylmäuutettu luomukahvi 1 l

Löfbergs Cold Brew kylmäuutettu luomukahvi 1 l

13,90 € 13,90 € / l
Varastossa
Tarjous Löfbergs Kharisma 1 kg kahvipavut

Löfbergs Kharisma 1 kg kahvipavut

27,90 € 34,90 € 27,90 € / kg
Varastossa
Tarjous Löfbergs kahvitikku luomu-pikakahvi annospakkauksissa 500 x 2 g

Löfbergs kahvitikku luomu-pikakahvi annospakkauksissa 500 x 2 g

151,20 € 189,00 € 0,30 € / kpl
Varastossa
Tarjous Löfbergs Medium Roast 1 kg kahvipavut

Löfbergs Medium Roast 1 kg kahvipavut

27,90 € 34,90 € 27,90 € / kg
Varastossa