Wilfa Svart Pour WSPOK-1000B vattenkokare, 0,8 l, svart
Pris
Nätbutikens lager:
I lager
I butiken
Leverans beräknad mellan fredag 15.5. och tisdag 19.5.
  • Sladdlös kanna
  • Avtagbart lock
  • Torrkokningsskydd
  • Automatisk avstängning då vattnet kokar
  • Sladdlagring i basen
  • Signallampa
#10
Säljranking I kategorin Pour over vattenkokare
  • Varumärke Wilfa
  • Produktnummer 4742
  • EAN 7044876099440
  • Färg: Mattsvart
  • Modell: 609944
  • Material: Rostfritt stål
  • Höjd: 158 mm
  • Djup: 220 mm
  • Bredd: 204 mm
  • Effekt: 1000W