Malet kaffe

Visa alla
Idag är det internationella KAFFEDAGEN! Allt kaffe på 20 % rabatt i vårt sortiment.

Idag är det internationella KAFFEDAGEN! Allt kaffe på 20 % rabatt i vårt sortiment.

Den internationella kaffedagen till ära får du 20 % rabatt på allt kaffe i vår butik. Gillar du espressobönor, snabbkaffe, kaffekapslar eller spännande smakkaffe? Nyttja erbjudandet och fyll på kaffelagret nu!

Köp här

Kategorier

Erbjudanden

Visa alla

Mest populära

Visa alla

1

Lucaffé Mamma Lucia 1 kg kaffebönor

Lucaffé Mamma Lucia 1 kg kaffebönor

23,10 € 28,90 € 23,10 € / kg
I lager

2

Lucaffé Classic 250 g malet kaffe

Lucaffé Classic 250 g malet kaffe

8,70 € 10,90 € 34,80 € / kg
I lager

3

Caffè Paskà 500 g kaffebönor

Caffè Paskà 500 g kaffebönor

14,00 € 17,50 € 28,00 € / kg
I lager

4

Crema Ethiopia Sidamo 250 g kaffebönor

Crema Ethiopia Sidamo 250 g kaffebönor

9,50 € 11,90 € 38,00 € / kg
I lager

5

Crema Brazil 250 g kaffebönor

Crema Brazil 250 g kaffebönor

7,90 € 9,90 € 31,60 € / kg
I lager

6

Trung Nguyen S Blend Conqueror malet vietnamesiskt kaffe 500 g

Trung Nguyen S Blend Conqueror malet vietnamesiskt kaffe 500 g

6,30 € 7,90 € 12,60 € / kg
I lager

7

Trung Nguyen Creative 1 malet vietnamesiskt kaffe 250 g

Trung Nguyen Creative 1 malet vietnamesiskt kaffe 250 g

4,70 € 5,90 € 18,80 € / kg
I lager

8

Lucaffé Classic 1 kg kaffebönor

Lucaffé Classic 1 kg kaffebönor

28,70 € 35,90 € 28,70 € / kg
I lager

9

Bialetti Perfetto Moka Classico malet kaffe 250 g

Bialetti Perfetto Moka Classico malet kaffe 250 g

7,90 € 9,90 € 31,60 € / kg
I lager

10

Burg 2026 kaffe-julkalender 24 x 15 g

Burg 2026 kaffe-julkalender 24 x 15 g

31,90 € 39,90 € 88,61 € / kg
I lager

Nyheter

Visa alla

Malet kaffe

I Cremas kaffesortiment hittar du tiotals malda kaffen för olika ändamål. Vi har malet kaffe för både kaffebryggare och mokabryggare.

Flera av våra kaffen (t.ex. Cremas egna kaffen) kan du beställa med önskad malningsgrad för pressmalet, bryggmalet, Aeropress, mokabryggare eller espressomalet. För den färskaste kaffeupplevelsen lönar det sig att bekanta med vårt utbud av kaffekvarnar och mala dina egna kaffebönor!

I Malet kaffe-kategorin hittar du varor från populära varumärken såsom Lucaffé, Paská och Crema. De mest populära produkterna just nu är Lucaffé Mamma Lucia 1 kg kaffebönor och Lucaffé Classic 250 g malet kaffe. Nu på kampanj Lucaffé Mamma Lucia 1 kg kaffebönor, till priset 23,10 € (normalpris 28,90 €).