Suosituimmat tuotteet: Espressokahvipavut

Tässä näet tuoteryhmän Espressokahvipavut myydyimmät tuotteet. Sijoitukset lasketaan viime kuukausien myynnin mukaan, ottaen huomioon tuotteen saatavuus.

Näytä kaikki tuotteet

21

Miscela d'Oro Espresso Robusto kahvipavut 1 kg
17,50 € 21,90 € 17,50 € / kg

22

Mokaflor Decaffeinato 250 g kofeiinittomat kahvipavut
7,10 € 8,90 € 28,40 € / kg

23

Crema 100 % Robusta 1 kg kahvipavut
23,90 € 29,90 € 23,90 € / kg

25

Lucaffé Mr Exclusive 100 % Arabica 250 g kahvipavut
10,30 € 12,90 € 41,20 € / kg

26

Passalacqua Harem 1 kg kahvipavut
39,90 € 49,90 € 39,90 € / kg

27

Crema Espresso 100 % Arabica 1 kg
32,90 € 32,90 € / kg

28

MokaSirs Pregiato 1 kg kahvipavut
26,30 € 32,90 € 26,30 € / kg

29

Lucaffé Decaffeinato 250 g kofeiinittomat kahvipavut
11,10 € 13,90 € 44,40 € / kg

30

Miscela d'Oro Gran Crema 500 g kahvipavut
14,30 € 17,90 € 28,60 € / kg

31

Crema 100 % Robusta 500 g kahvipavut
13,50 € 16,90 € 27,00 € / kg

32

Mokaflor Rossa 250 g kahvipavut
7,10 € 8,90 € 28,40 € / kg

33

Miscela d'Oro Americano Classico 1 kg kahvipavut
23,10 € 28,90 € 23,10 € / kg

34

illy Classico 250 g kahvipavut
9,50 € 11,90 € 38,00 € / kg

35

Miscela d'Oro Cremoso kahvipavut 1 kg
19,90 € 24,90 € 19,90 € / kg

36

Mokaflor Oro 250 g kahvipavut
9,90 € 39,60 € / kg

37

illy Intenso 250 g kahvipavut
9,50 € 11,90 € 38,00 € / kg

38

Pera Gran Gusto 1 kg kahvipavut
21,90 € 21,90 € / kg

39

Passalacqua Miscela Napoli 1 kg kahvipavut
35,90 € 44,90 € 35,90 € / kg

40

Crema Espresso 500 g kahvipavut
14,30 € 17,90 € 28,60 € / kg