Pera Italialaiset kahvit

Pera

Vuonna 1953 italialainen Benito Pera laittoi kaikki säästönsä yhden kortin varaan - kortin nimeltä Industria del caffè Pera Benito. Vuosikymmenten ajan perheyritys on paahtanut kahvejaan italialaisella intohimolla ja nykyään Peran kahveja nautitaan ympäri maailmaa. Peran kahveissa viehättää klassisen italialaisen epsressokahvin maun lisäksi erinomainen hinta-laatusuhde.

Lue lisää
Pera

Tuoteryhmät

Tarjous Pera Super Crema 1 kg kahvipavut

Pera Super Crema 1 kg kahvipavut

15,90 € 19,90 € 15,90 € / kg
Varastossa
Tarjous Pera Dolce Aroma 1 kg kahvipavut

Pera Dolce Aroma 1 kg kahvipavut

15,90 € 19,90 € 15,90 € / kg
Varastossa
Tarjous Pera Gran Pregio 100 % Arabica 1 kg kahvipavut

Pera Gran Pregio 100 % Arabica 1 kg kahvipavut

22,30 € 27,90 € 22,30 € / kg
Varastossa
Pera Decaffeinato kofeiinittomat kahvipavut 1 kg

Pera Decaffeinato kofeiinittomat kahvipavut 1 kg

28,90 € 28,90 € / kg
Ei vahvistettu
Pera Buon Aroma 1 kg kahvipavut

Pera Buon Aroma 1 kg kahvipavut

24,90 € 24,90 € / kg
Ei vahvistettu
Tarjous Pera CremaBar 1 kg kahvipavut

Pera CremaBar 1 kg kahvipavut

18,30 € 22,90 € 18,30 € / kg
Varastossa
Tarjous Pera CremaBar 250 g jauhettu kahvi

Pera CremaBar 250 g jauhettu kahvi

5,50 € 6,90 € 22,00 € / kg
Varastossa
Tarjous Pera Dolce Aroma espressonapit 150 kpl

Pera Dolce Aroma espressonapit 150 kpl

35,90 € 44,90 € 0,24 € / kpl
Varastossa
Tarjous Pera CremaBar E.S.E. espressonapit 18 kpl

Pera CremaBar E.S.E. espressonapit 18 kpl

7,10 € 8,90 € 0,39 € / kpl
Varastossa