100% Chef

Tuoteryhmät

Uutta Café-Tasse maitosuklaa & hasselpähkinä 45 g

Café-Tasse maitosuklaa & hasselpähkinä 45 g

3,50 € 77,78 € / kg
Varastossa
Uutta BUBS Banana Toffee Ovals 1,4 kg

BUBS Banana Toffee Ovals 1,4 kg

19,90 € 14,21 € / kg
Varastossa
Uutta BUBS Cool Cola Skalle 3 kg

BUBS Cool Cola Skalle 3 kg

42,90 € 14,30 € / kg
Varastossa
Pakettitarjous Pumpkin Spice tuotepaketti

Pumpkin Spice tuotepaketti

29,90 € 34,70 €
Varastossa
Pakettitarjous Pumpkin Spice herkkusetti

Pumpkin Spice herkkusetti

42,90 € 50,50 €
Varastossa
Uutta Caffè Boasi Amabile Nespresso-yhteensopivat kapselit 50 kpl
Uutta Caffè Boasi Intenso Nespresso-yhteensopivat kapselit 50 kpl
Uutta Caffè Boasi Super Crema E.S.E. espressonapit 50 kpl

Caffè Boasi Super Crema E.S.E. espressonapit 50 kpl

13,90 € 0,28 € / kpl
Varastossa
Uutta Barú Marshmallows tumma suklaa vaahtokarkit 54 g

Barú Marshmallows tumma suklaa vaahtokarkit 54 g

4,90 € 90,74 € / kg
Varastossa
Uutta Hario Leaf lasinen teekannu 450 ml

Hario Leaf lasinen teekannu 450 ml

32,90 €
Varastossa
Uutta DeLonghi EM450.M Classic espressokeitin
Uutta Fellow Espresso Knock Box, Sesame

Fellow Espresso Knock Box, Sesame

44,90 €
Varastossa
Uutta Gringo Nordic Guatemala Las Gardenias Pacamara 250 g kahvipavut
Uutta Fellow tamppausmatto, musta

Fellow tamppausmatto, musta

25,90 €
Varastossa
Uutta Vacu Vin teräksinen cocktailmurskain
Uutta Makea Coffee La Soledad Colombia Bourbon 200 g kahvipavut

Makea Coffee La Soledad Colombia Bourbon 200 g kahvipavut

19,90 € 99,50 € / kg
Varastossa