Kaffekapslar och pods

Erbjudande Passalacqua Habanera espresso pods 50 st

Passalacqua Habanera espresso pods 50 st

22,70 € 25,90 € 0,45 € / st
I lager
Erbjudande Passalacqua DeUp koffeinfria espressokaffepods 50 st

Passalacqua DeUp koffeinfria espressokaffepods 50 st

22,70 € 25,90 € 0,45 € / st
I lager
Erbjudande Passalacqua Habanera Nespresso-kompatibla kaffekapslar 25 st.

Passalacqua Habanera Nespresso-kompatibla kaffekapslar 25 st.

16,50 € 18,90 € 0,66 € / st
I lager
Erbjudande Passalacqua Elmir Nespresso-kompatibla kaffekapslar 100 st.

Passalacqua Elmir Nespresso-kompatibla kaffekapslar 100 st.

43,70 € 49,90 € 0,44 € / st
I lager
Erbjudande Passalacqua Manhoa E.S.E. espresso pods 150 st.

Passalacqua Manhoa E.S.E. espresso pods 150 st.

52,40 € 59,90 € 0,35 € / st
I lager
Erbjudande Passalacqua Elmir E.S.E. espresso pods 150 st.

Passalacqua Elmir E.S.E. espresso pods 150 st.

48,00 € 54,90 € 0,32 € / st
I lager

Kaffekapslar och pods

Vi har ett brett sortiment med portionskaffen för olika typer av kaffemaskiner: Behändiga E.S.E. -espressoknappar från bl.a. Lucaffé, Miscela d'Oro och MokaSirs rosterierna. Vi har också kaffekapslar som är kompatibla för Nespresso och Lavazza Point -kaffemaskiner.

I Kaffekapslar och pods-kategorin hittar du varor från populära varumärken såsom Lucaffé, Unknown och Carraro 1927. De mest populära produkterna just nu är Lucaffé Mamma Lucia espresso pods 150 st och 50 valfria espresso pods. Nu på kampanj Passalacqua Habanera espresso pods 50 st, till priset 22,70 € (normalpris 25,90 €).
Kaffekapslar och pods