Sötsaker

Sisu sockerfri lakritspastill 70 g ask

Sisu sockerfri lakritspastill 70 g ask

2,90 € 41,43 € / kg
I lager
Runebergs Lätkäliiga & Tuttifrutti 300 g

Runebergs Lätkäliiga & Tuttifrutti 300 g

6,90 € 23,00 € / kg
I lager
Halva hårda jordgubbskarameller, låda 1,8 kg

Halva hårda jordgubbskarameller, låda 1,8 kg

21,90 € 12,17 € / kg
I lager
Namitupa Ärjy-ryyppy salmiakpulver i flaska

Namitupa Ärjy-ryyppy salmiakpulver i flaska

7,50 € 250,00 € / kg
I lager
Kouvolan Lakritsi hjärtformad marmelad 300 g

Kouvolan Lakritsi hjärtformad marmelad 300 g

6,90 € 23,00 € / kg
I lager
Paketerbjudande Barú Marshmallow skumgodis mixpaket 4 x 120 g

Barú Marshmallow skumgodis mixpaket 4 x 120 g

29,90 € 35,70 € 62,29 € / kg
I lager
Nytt BUBS Sour Strawberry Vanilla Diamond 155 g

BUBS Sour Strawberry Vanilla Diamond 155 g

2,90 € 18,71 € / kg
Obekräftad
Namitupa Lemon Salmiac - citronsalmiak 100 g

Namitupa Lemon Salmiac - citronsalmiak 100 g

5,95 € 59,50 € / kg
Obekräftad
Super Fudgio vegansk kaffefudge 150 g

Super Fudgio vegansk kaffefudge 150 g

4,90 € 32,67 € / kg
1-2 veckor
Sisu Horna salmiakpastill 40 g påse

Sisu Horna salmiakpastill 40 g påse

1,90 € 47,50 € / kg
Obekräftad
Panda salmiaklakritsdragéer 2,7 kg låda

Panda salmiaklakritsdragéer 2,7 kg låda

39,90 € 14,78 € / kg
Obekräftad
MakuLaku Marknadslakrits Original 180 g

MakuLaku Marknadslakrits Original 180 g

2,50 € 13,89 € / kg
Obekräftad
Kouvolan Lakritsi Moomin Lilla My marmeladgodis 150 g

Kouvolan Lakritsi Moomin Lilla My marmeladgodis 150 g

2,90 € 19,33 € / kg
Obekräftad

Sötsaker

I Sötsaker-kategorin hittar du varor från populära varumärken såsom Halva, Haupt Lakrits och Barú. De mest populära produkterna just nu är Halva Salmiakrutor, ask 240 g och Haupt Lakrits - Svenskjävlar! 250 g.