Malet kaffe

Nytt Coffeeway Pumpkin Spice smaksatt malet kaffe 200 g

Coffeeway Pumpkin Spice smaksatt malet kaffe 200 g

6,90 € 34,50 € / kg
I lager
Crema Espresso 500 g kaffebönor

Crema Espresso 500 g kaffebönor

17,90 € 35,80 € / kg
Obekräftad
Miscela d'Oro Gusto Ricco 250 g malet kaffe

Miscela d'Oro Gusto Ricco 250 g malet kaffe

6,90 € 27,60 € / kg
Obekräftad
Starbucks House Blend 200 g bryggmalet

Starbucks House Blend 200 g bryggmalet

9,90 € 49,50 € / kg
Obekräftad
Saquella Espresso Dekaf koffeinfritt 250 g malet kaffe

Saquella Espresso Dekaf koffeinfritt 250 g malet kaffe

9,90 € 39,60 € / kg
Obekräftad
Miscela d'Oro Espresso 250 g malet kaffe i burk

Miscela d'Oro Espresso 250 g malet kaffe i burk

10,90 € 43,60 € / kg
Obekräftad
Minges Klassisch 500 g bryggmalet kaffe

Minges Klassisch 500 g bryggmalet kaffe

9,90 € 19,80 € / kg
Obekräftad
Starbucks Veranda Blend 200 g bryggmalet

Starbucks Veranda Blend 200 g bryggmalet

11,90 € 59,50 € / kg
Obekräftad
Dallmayr Prodomo Naturmild 500 g malet kaffe

Dallmayr Prodomo Naturmild 500 g malet kaffe

13,90 € 27,80 € / kg
Obekräftad

Malet kaffe

I Cremas kaffesortiment hittar du tiotals malda kaffen för olika ändamål. Vi har malet kaffe för både kaffebryggare och mokabryggare.

Flera av våra kaffen (t.ex. Cremas egna kaffen) kan du beställa med önskad malningsgrad för pressmalet, bryggmalet, Aeropress, mokabryggare eller espressomalet. För den färskaste kaffeupplevelsen lönar det sig att bekanta med vårt utbud av kaffekvarnar och mala dina egna kaffebönor!

I Malet kaffe-kategorin hittar du varor från populära varumärken såsom Lucaffé, Paská och Crema. De mest populära produkterna just nu är Lucaffé Mamma Lucia 1 kg kaffebönor och Lucaffé Classic 250 g malet kaffe. Nu på kampanj Lucaffé Mamma Lucia 1 kg kaffebönor, till priset 23,10 € (normalpris 28,90 €).