Malet kaffe

Erbjudande Jacobs Krönung 500 g malet kaffe

Jacobs Krönung 500 g malet kaffe

10,30 € 12,90 € 20,60 € / kg
I lager
Erbjudande Burg smaksatt kaffe, choklad 250 g malet

Burg smaksatt kaffe, choklad 250 g malet

7,10 € 8,90 € 28,40 € / kg
I lager
Erbjudande Lucaffé Blucaffé 700 g kaffebönor

Lucaffé Blucaffé 700 g kaffebönor

39,90 € 49,90 € 57,00 € / kg
I lager
Erbjudande illy Intenso 250 g malet kaffe

illy Intenso 250 g malet kaffe

9,50 € 11,90 € 38,00 € / kg
I lager
Erbjudande Crema Indonesia 1 kg kaffebönor

Crema Indonesia 1 kg kaffebönor

28,70 € 35,90 € 28,70 € / kg
I lager
Erbjudande Helsingfors Kafferosteri Espresso Fifty Sixty 250 g

Helsingfors Kafferosteri Espresso Fifty Sixty 250 g

11,10 € 13,90 € 44,40 € / kg
I lager
Erbjudande Passalacqua Mexico 250 g malet kaffe

Passalacqua Mexico 250 g malet kaffe

7,90 € 9,90 € 31,60 € / kg
I lager
Erbjudande Passalacqua Moana 250 g malet kaffe

Passalacqua Moana 250 g malet kaffe

8,70 € 10,90 € 34,80 € / kg
I lager
Erbjudande Bialetti Bridgerton Royal Regency Blend malet kaffe 250 g

Bialetti Bridgerton Royal Regency Blend malet kaffe 250 g

7,90 € 9,90 € 31,60 € / kg
I lager
Erbjudande Aromix Hazzel Vanilla smaksatt kaffe 150 g bryggmalet

Aromix Hazzel Vanilla smaksatt kaffe 150 g bryggmalet

5,50 € 6,90 € 36,67 € / kg
I lager
Erbjudande Aromix French Vanilla smaksatt kaffe 150 g bryggmalet

Aromix French Vanilla smaksatt kaffe 150 g bryggmalet

5,50 € 6,90 € 36,67 € / kg
I lager
Erbjudande illy Classico 250 g bryggmalet kaffe

illy Classico 250 g bryggmalet kaffe

9,50 € 11,90 € 38,00 € / kg
I lager
Erbjudande Arcaffe Capraia malet kaffe 250 g burk

Arcaffe Capraia malet kaffe 250 g burk

8,70 € 10,90 € 34,80 € / kg
I lager
Erbjudande Arcaffe Kuz koffeinfritt kaffe 250 g malet

Arcaffe Kuz koffeinfritt kaffe 250 g malet

7,90 € 9,90 € 31,60 € / kg
I lager
Erbjudande Bergstrands Båtblandning 250 g bryggmalet

Bergstrands Båtblandning 250 g bryggmalet

7,10 € 8,90 € 28,40 € / kg
I lager
Erbjudande Melitta Auslese Klassisch 500 g bryggmalet kaffe

Melitta Auslese Klassisch 500 g bryggmalet kaffe

8,70 € 10,90 € 17,40 € / kg
I lager
Erbjudande J. J. Darboven Idee Kaffee 500 g bryggmalet kaffe

J. J. Darboven Idee Kaffee 500 g bryggmalet kaffe

9,20 € 11,50 € 18,40 € / kg
I lager
Erbjudande Mövenpick Der Himmlische 500 g malet kaffe

Mövenpick Der Himmlische 500 g malet kaffe

11,90 € 14,90 € 23,80 € / kg
I lager
Erbjudande Lucaffé Piccolo & Dolce 1 kg kaffebönor

Lucaffé Piccolo & Dolce 1 kg kaffebönor

27,90 € 34,90 € 27,90 € / kg
I lager
Erbjudande Miscela d'Oro Espresso Decaffeinato malet koffeinfritt kaffe 250 g burk
Erbjudande Pera CremaBar 250 g malet kaffe

Pera CremaBar 250 g malet kaffe

5,50 € 6,90 € 22,00 € / kg
I lager
Erbjudande Jacobs Krönung Entkoffeiniert 500 g koffeinfritt malet kaffe

Jacobs Krönung Entkoffeiniert 500 g koffeinfritt malet kaffe

10,30 € 12,90 € 20,60 € / kg
I lager
Erbjudande Paulig Café Reykjavík 475 g bryggmalet

Paulig Café Reykjavík 475 g bryggmalet

11,90 € 14,90 € 25,05 € / kg
I lager
Erbjudande Paulig Café New York 500 g bryggmalet

Paulig Café New York 500 g bryggmalet

11,10 € 13,90 € 22,20 € / kg
I lager
Erbjudande Paulig Café Parisien 400 g bryggmalet

Paulig Café Parisien 400 g bryggmalet

11,90 € 14,90 € 29,75 € / kg
I lager
Erbjudande Paulig Café Barcelona 425 g malet kaffe

Paulig Café Barcelona 425 g malet kaffe

11,90 € 14,90 € 28,00 € / kg
I lager
Erbjudande Paulig Café Sydney 500 g bryggmalet

Paulig Café Sydney 500 g bryggmalet

11,90 € 14,90 € 23,80 € / kg
I lager
Erbjudande Dallmayr Ethiopia 500 g malet kaffe

Dallmayr Ethiopia 500 g malet kaffe

11,90 € 14,90 € 23,80 € / kg
I lager
Erbjudande Gevalia Mellanrost Brygg 450 g malet

Gevalia Mellanrost Brygg 450 g malet

11,10 € 13,90 € 24,67 € / kg
I lager
Erbjudande Dallmayr Classic 500 g malet kaffe

Dallmayr Classic 500 g malet kaffe

10,30 € 12,90 € 20,60 € / kg
I lager
Erbjudande Pellini Top 100 % Arabica 250 g malet kaffe
Erbjudande Lucaffé Pulcinella 700 g kaffebönor

Lucaffé Pulcinella 700 g kaffebönor

19,90 € 24,90 € 28,43 € / kg
I lager
Erbjudande Helsingfors Kafferosteri Blend No 2 250 g

Helsingfors Kafferosteri Blend No 2 250 g

13,50 € 16,90 € 54,00 € / kg
I lager
Erbjudande Crema Espresso 100 % Arabica 500 g

Crema Espresso 100 % Arabica 500 g

15,10 € 18,90 € 30,20 € / kg
I lager
Erbjudande Miscela d'Oro Espresso Natura 250 g malet kaffe

Miscela d'Oro Espresso Natura 250 g malet kaffe

10,30 € 12,90 € 41,20 € / kg
I lager
Erbjudande Helsingfors Kafferosteri Blend No 4 250 g

Helsingfors Kafferosteri Blend No 4 250 g

11,10 € 13,90 € 44,40 € / kg
I lager
Erbjudande Helsingfors Kafferosteri Blend No 3 1 kg

Helsingfors Kafferosteri Blend No 3 1 kg

35,90 € 44,90 € 35,90 € / kg
I lager
Erbjudande Helsingfors Kafferosteri Espresso Buli 250 g

Helsingfors Kafferosteri Espresso Buli 250 g

11,10 € 13,90 € 44,40 € / kg
I lager
Erbjudande Helsingfors Kafferosteri Blend No 3 250 g

Helsingfors Kafferosteri Blend No 3 250 g

11,10 € 13,90 € 44,40 € / kg
I lager
Erbjudande Passalacqua Cremador 250 g espressomalning

Passalacqua Cremador 250 g espressomalning

7,10 € 8,90 € 28,40 € / kg
I lager
Erbjudande Bialetti Perfetto Moka Cocco smaksatt malet kaffe 250 g

Bialetti Perfetto Moka Cocco smaksatt malet kaffe 250 g

7,90 € 9,90 € 31,60 € / kg
I lager
Erbjudande Bergstrands Mymble Lazy Days bryggmalet kaffe 250 g

Bergstrands Mymble Lazy Days bryggmalet kaffe 250 g

7,90 € 9,90 € 31,60 € / kg
I lager
Erbjudande Lykke Lykkegram-kaffebrev Happiness 30 g

Lykke Lykkegram-kaffebrev Happiness 30 g

3,10 € 3,90 € 103,33 € / kg
I lager
Erbjudande Paulig Café Napoli 475 g bryggmalet

Paulig Café Napoli 475 g bryggmalet

11,10 € 13,90 € 23,37 € / kg
I lager
Erbjudande Löfbergs Kharisma 500 g bryggmalet kaffe

Löfbergs Kharisma 500 g bryggmalet kaffe

11,90 € 14,90 € 23,80 € / kg
I lager
Erbjudande Aromix Cream Caramel smaksatt kaffe 150 g bryggmalet

Aromix Cream Caramel smaksatt kaffe 150 g bryggmalet

5,50 € 6,90 € 36,67 € / kg
I lager
Erbjudande Saquella Espresso Oro 250 g malet kaffe

Saquella Espresso Oro 250 g malet kaffe

7,90 € 9,90 € 31,60 € / kg
I lager
Erbjudande Helsingfors Kafferosteri Blend No 4 1 kg

Helsingfors Kafferosteri Blend No 4 1 kg

35,90 € 44,90 € 35,90 € / kg
I lager

Malet kaffe

I Cremas kaffesortiment hittar du tiotals malda kaffen för olika ändamål. Vi har malet kaffe för både kaffebryggare och mokabryggare.

Flera av våra kaffen (t.ex. Cremas egna kaffen) kan du beställa med önskad malningsgrad för pressmalet, bryggmalet, Aeropress, mokabryggare eller espressomalet. För den färskaste kaffeupplevelsen lönar det sig att bekanta med vårt utbud av kaffekvarnar och mala dina egna kaffebönor!

I Malet kaffe-kategorin hittar du varor från populära varumärken såsom Lucaffé, Paská och Crema. De mest populära produkterna just nu är Lucaffé Mamma Lucia 1 kg kaffebönor och Lucaffé Classic 250 g malet kaffe. Nu på kampanj Lucaffé Mamma Lucia 1 kg kaffebönor, till priset 23,10 € (normalpris 28,90 €).