Malet kaffe

Erbjudande Bialetti Perfetto Moka Vaniglia smaksatt malet kaffe 250 g

Bialetti Perfetto Moka Vaniglia smaksatt malet kaffe 250 g

7,90 € 9,90 € 31,60 € / kg
I lager
Erbjudande Trung Nguyen Premium Blend malet vietnamesiskt kaffe 425 g burk

Trung Nguyen Premium Blend malet vietnamesiskt kaffe 425 g burk

13,50 € 16,90 € 31,76 € / kg
I lager
Erbjudande Crema India Monsooned Malabar 1 kg kaffebönor

Crema India Monsooned Malabar 1 kg kaffebönor

30,30 € 37,90 € 30,30 € / kg
I lager
Erbjudande Crema India Monsooned Malabar 500 g kaffebönor

Crema India Monsooned Malabar 500 g kaffebönor

15,90 € 19,90 € 31,80 € / kg
I lager
Erbjudande Crema Ethiopia Sidamo 1 kg kaffebönor

Crema Ethiopia Sidamo 1 kg kaffebönor

31,90 € 39,90 € 31,90 € / kg
I lager
Erbjudande Crema Espresso 1 kg kaffebönor

Crema Espresso 1 kg kaffebönor

27,10 € 33,90 € 27,10 € / kg
I lager
Erbjudande Crema Brazil 1 kg kaffebönor

Crema Brazil 1 kg kaffebönor

27,90 € 34,90 € 27,90 € / kg
I lager
Erbjudande Crema House Blend 500 g kaffebönor

Crema House Blend 500 g kaffebönor

15,10 € 18,90 € 30,20 € / kg
I lager
Erbjudande Lucaffé Decaffeinato 250 g koffeinfritt malet kaffe

Lucaffé Decaffeinato 250 g koffeinfritt malet kaffe

11,10 € 13,90 € 44,40 € / kg
I lager
Erbjudande Bergstrands Moomin Stinky Salty Liquorice smaksatt kaffe 250 g malet
Erbjudande Crema 100 % Robusta 1 kg kaffebönor

Crema 100 % Robusta 1 kg kaffebönor

23,90 € 29,90 € 23,90 € / kg
I lager
Erbjudande Bialetti Perfetto Moka Nocciola smaksatt malet kaffe 250 g

Bialetti Perfetto Moka Nocciola smaksatt malet kaffe 250 g

7,90 € 9,90 € 31,60 € / kg
I lager
Erbjudande Trung Nguyen Creative 4 malet vietnamesiskt kaffe 250 g

Trung Nguyen Creative 4 malet vietnamesiskt kaffe 250 g

7,10 € 8,90 € 28,40 € / kg
I lager
Erbjudande Crema House Blend 1 kg kaffebönor

Crema House Blend 1 kg kaffebönor

27,90 € 34,90 € 27,90 € / kg
I lager
Erbjudande Bergstrands Koffeinfritt Kaffe 250 g bryggmalet

Bergstrands Koffeinfritt Kaffe 250 g bryggmalet

7,90 € 9,90 € 31,60 € / kg
I lager
Erbjudande Dallmayr Prodomo koffeinfritt kaffe 500 g malet

Dallmayr Prodomo koffeinfritt kaffe 500 g malet

11,10 € 13,90 € 22,20 € / kg
I lager
Erbjudande Passalacqua Alambra 250 g malet kaffe

Passalacqua Alambra 250 g malet kaffe

5,50 € 6,90 € 22,00 € / kg
I lager
Erbjudande Crema Espresso 100 % Arabica 1 kg kaffebönor

Crema Espresso 100 % Arabica 1 kg kaffebönor

26,30 € 32,90 € 26,30 € / kg
I lager
Erbjudande Crema Royalty Blend 1 kg kaffebönor

Crema Royalty Blend 1 kg kaffebönor

30,30 € 37,90 € 30,30 € / kg
I lager
Erbjudande illy Classico 250 g malet kaffe

illy Classico 250 g malet kaffe

9,50 € 11,90 € 38,00 € / kg
I lager
Erbjudande Crema French Roast 500 g kaffebönor

Crema French Roast 500 g kaffebönor

15,90 € 19,90 € 31,80 € / kg
I lager
Erbjudande Passalacqua Harem 250 g malet kaffe - burk

Passalacqua Harem 250 g malet kaffe - burk

11,10 € 13,90 € 44,40 € / kg
I lager
Erbjudande Bialetti Perfetto Moka Caramello smaksatt malet kaffe 250 g

Bialetti Perfetto Moka Caramello smaksatt malet kaffe 250 g

7,90 € 9,90 € 31,60 € / kg
I lager
Erbjudande Aromix Pumpkin Spice smaksatt kaffe 150 g bryggmalet

Aromix Pumpkin Spice smaksatt kaffe 150 g bryggmalet

5,50 € 6,90 € 36,67 € / kg
I lager
Erbjudande Paulig Jubileums Mocca 500 g bryggmalet kaffe

Paulig Jubileums Mocca 500 g bryggmalet kaffe

10,30 € 12,90 € 20,60 € / kg
I lager
Erbjudande Bergstrands Valencia smaksatt kaffe 250 g bryggmalet

Bergstrands Valencia smaksatt kaffe 250 g bryggmalet

7,90 € 9,90 € 31,60 € / kg
I lager
Erbjudande Crema Jamaica Blue Mountain 100 g kaffebönor

Crema Jamaica Blue Mountain 100 g kaffebönor

21,50 € 26,90 € 215,00 € / kg
I lager
Erbjudande Crema 100 % Robusta 500 g kaffebönor

Crema 100 % Robusta 500 g kaffebönor

13,50 € 16,90 € 27,00 € / kg
I lager
Erbjudande Bialetti Perfetto Moka Deka koffeinfritt malet kaffe 250 g

Bialetti Perfetto Moka Deka koffeinfritt malet kaffe 250 g

7,90 € 9,90 € 31,60 € / kg
I lager
Erbjudande Passalacqua DeUp koffeinfritt 250 g malet kaffe - burk

Passalacqua DeUp koffeinfritt 250 g malet kaffe - burk

8,70 € 10,90 € 34,80 € / kg
I lager
Erbjudande Bergstrands Wiener smaksatt kaffe 250 g bryggmalet

Bergstrands Wiener smaksatt kaffe 250 g bryggmalet

7,90 € 9,90 € 31,60 € / kg
I lager
Erbjudande Dallmayr Prodomo 500 g malet kaffe

Dallmayr Prodomo 500 g malet kaffe

10,30 € 12,90 € 20,60 € / kg
I lager
Erbjudande illy Espresso Decaf 250 g koffeinfritt malet kaffe

illy Espresso Decaf 250 g koffeinfritt malet kaffe

9,50 € 11,90 € 38,00 € / kg
I lager
Erbjudande Miscela d'Oro Gusto Espresso 250 g malet kaffe

Miscela d'Oro Gusto Espresso 250 g malet kaffe

5,10 € 6,40 € 20,40 € / kg
I lager
Erbjudande Miscela d'Oro Gusto Classico 250 g malet kaffe

Miscela d'Oro Gusto Classico 250 g malet kaffe

5,00 € 6,20 € 20,00 € / kg
I lager
Erbjudande Crema Indonesia 500 g kaffebönor

Crema Indonesia 500 g kaffebönor

15,10 € 18,90 € 30,20 € / kg
I lager
Erbjudande Crema French Roast 1 kg kaffebönor

Crema French Roast 1 kg kaffebönor

29,50 € 36,90 € 29,50 € / kg
I lager
Erbjudande Passalacqua Mexico 250 g malet kaffe - burk

Passalacqua Mexico 250 g malet kaffe - burk

8,70 € 10,90 € 34,80 € / kg
I lager
Erbjudande Passalacqua Cremador 250 g malet kaffe - burk

Passalacqua Cremador 250 g malet kaffe - burk

7,90 € 9,90 € 31,60 € / kg
I lager
Erbjudande Bialetti Perfetto Moka Mandorla 250 g malet kaffe

Bialetti Perfetto Moka Mandorla 250 g malet kaffe

7,10 € 8,90 € 28,40 € / kg
I lager
Erbjudande Bialetti Bridgerton Royal Regency Blend malet kaffe 250 g burk

Bialetti Bridgerton Royal Regency Blend malet kaffe 250 g burk

11,90 € 14,90 € 47,60 € / kg
I lager
Erbjudande Woseba Mocca Fix Gold 250 g malet kaffe

Woseba Mocca Fix Gold 250 g malet kaffe

4,70 € 5,90 € 18,80 € / kg
I lager
Erbjudande Paulig Presidentti 500 g bryggmalet kaffe

Paulig Presidentti 500 g bryggmalet kaffe

11,10 € 13,90 € 22,20 € / kg
I lager
Erbjudande Bergstrands Kärlekskaffe smaksatt kaffe 250 g bryggmalet

Bergstrands Kärlekskaffe smaksatt kaffe 250 g bryggmalet

8,70 € 10,90 € 34,80 € / kg
I lager
Erbjudande Lucaffé Breakfast Filter Coffee 500 g malet kaffe

Lucaffé Breakfast Filter Coffee 500 g malet kaffe

13,50 € 16,90 € 27,00 € / kg
I lager
Erbjudande Bialetti Perfetto Moka Pregiato malet kaffe 250 g

Bialetti Perfetto Moka Pregiato malet kaffe 250 g

7,90 € 9,90 € 31,60 € / kg
I lager
Erbjudande Trung Nguyen Creative 8 malet vietnamesiskt kaffe 250 g

Trung Nguyen Creative 8 malet vietnamesiskt kaffe 250 g

17,50 € 21,90 € 70,00 € / kg
I lager
Erbjudande Lucaffé Blucaffé 250 g malet kaffe

Lucaffé Blucaffé 250 g malet kaffe

17,50 € 21,90 € 70,00 € / kg
I lager

Malet kaffe

I Cremas kaffesortiment hittar du tiotals malda kaffen för olika ändamål. Vi har malet kaffe för både kaffebryggare och mokabryggare.

Flera av våra kaffen (t.ex. Cremas egna kaffen) kan du beställa med önskad malningsgrad för pressmalet, bryggmalet, Aeropress, mokabryggare eller espressomalet. För den färskaste kaffeupplevelsen lönar det sig att bekanta med vårt utbud av kaffekvarnar och mala dina egna kaffebönor!

I Malet kaffe-kategorin hittar du varor från populära varumärken såsom Lucaffé, Paská och Crema. De mest populära produkterna just nu är Lucaffé Mamma Lucia 1 kg kaffebönor och Lucaffé Classic 250 g malet kaffe. Nu på kampanj Lucaffé Mamma Lucia 1 kg kaffebönor, till priset 23,10 € (normalpris 28,90 €).