Malet kaffe

Erbjudande Lucaffé Mamma Lucia 1 kg kaffebönor

Lucaffé Mamma Lucia 1 kg kaffebönor

23,10 € 28,90 € 23,10 € / kg
I lager
Erbjudande Lucaffé Classic 250 g malet kaffe

Lucaffé Classic 250 g malet kaffe

8,70 € 10,90 € 34,80 € / kg
I lager
Idag är det internationella KAFFEDAGEN! Allt kaffe på 20 % rabatt i vårt sortiment.
Köp här
Erbjudande Caffè Paskà 500 g kaffebönor

Caffè Paskà 500 g kaffebönor

14,00 € 17,50 € 28,00 € / kg
I lager
Erbjudande Crema Ethiopia Sidamo 250 g kaffebönor

Crema Ethiopia Sidamo 250 g kaffebönor

9,50 € 11,90 € 38,00 € / kg
I lager
Erbjudande Crema Brazil 250 g kaffebönor

Crema Brazil 250 g kaffebönor

7,90 € 9,90 € 31,60 € / kg
I lager
Erbjudande Trung Nguyen S Blend Conqueror malet vietnamesiskt kaffe 500 g

Trung Nguyen S Blend Conqueror malet vietnamesiskt kaffe 500 g

6,30 € 7,90 € 12,60 € / kg
I lager
Erbjudande Trung Nguyen Creative 1 malet vietnamesiskt kaffe 250 g

Trung Nguyen Creative 1 malet vietnamesiskt kaffe 250 g

4,70 € 5,90 € 18,80 € / kg
I lager
Erbjudande Burg 2026 kaffe-julkalender 24 x 15 g

Burg 2026 kaffe-julkalender 24 x 15 g

31,90 € 39,90 € 88,61 € / kg
I lager
Erbjudande Bialetti Perfetto Moka Classico malet kaffe 250 g

Bialetti Perfetto Moka Classico malet kaffe 250 g

7,90 € 9,90 € 31,60 € / kg
I lager
Erbjudande Crema House Blend 250 g kaffebönor

Crema House Blend 250 g kaffebönor

7,90 € 9,90 € 31,60 € / kg
I lager
Passalacqua – äkta napolitansk espresso
Passalacqua – äkta napolitansk espresso
Shoppa Passalacqua
Erbjudande Lucaffé Classic 1 kg kaffebönor

Lucaffé Classic 1 kg kaffebönor

28,70 € 35,90 € 28,70 € / kg
I lager
Erbjudande Lucaffé Mr Exclusive 100 % Arabica 1 kg kaffebönor

Lucaffé Mr Exclusive 100 % Arabica 1 kg kaffebönor

31,90 € 39,90 € 31,90 € / kg
I lager
Erbjudande Trung Nguyen Gourmet Blend malet vietnamesiskt kaffe 500 g

Trung Nguyen Gourmet Blend malet vietnamesiskt kaffe 500 g

10,30 € 12,90 € 20,60 € / kg
I lager
Erbjudande Crema Royalty Blend 250 g kaffebönor

Crema Royalty Blend 250 g kaffebönor

8,70 € 10,90 € 34,80 € / kg
I lager
Erbjudande Passalacqua Mehari 250 g malet kaffe

Passalacqua Mehari 250 g malet kaffe

6,30 € 7,90 € 25,20 € / kg
I lager
Erbjudande Lucaffé Espresso Bar 1 kg kaffebönor

Lucaffé Espresso Bar 1 kg kaffebönor

23,90 € 29,90 € 23,90 € / kg
I lager
Erbjudande Bialetti Perfetto Moka Delizia al Limone malet smaksatt kaffe 250 g
Erbjudande Caffè Boasi 100% Arabica malet kaffe 250 g burk

Caffè Boasi 100% Arabica malet kaffe 250 g burk

5,00 € 6,20 € 20,00 € / kg
I lager
Erbjudande Caffè Boasi Gran Caffè Delicato malet kaffe 250 g

Caffè Boasi Gran Caffè Delicato malet kaffe 250 g

5,50 € 6,90 € 22,00 € / kg
I lager
Erbjudande Caffè Boasi Gran Crema Aroma Intenso malet kaffe 250 g

Caffè Boasi Gran Crema Aroma Intenso malet kaffe 250 g

5,50 € 6,90 € 22,00 € / kg
I lager
Erbjudande Caffè Boasi 100% Arabica malet kaffe 250 g

Caffè Boasi 100% Arabica malet kaffe 250 g

5,50 € 6,90 € 22,00 € / kg
I lager
Bialetti – italiensk kaffeklassiker
Bialetti – italiensk kaffeklassiker
Shoppa Bialetti
Erbjudande Coffeeway Vanilla Caramel koffeinfritt smaksatt malet kaffe 200 g
Erbjudande Coffeeway Salted Caramel smaksatt malet kaffe 200 g

Coffeeway Salted Caramel smaksatt malet kaffe 200 g

5,50 € 6,90 € 27,50 € / kg
I lager
Erbjudande Coffeeway Vanilla Hazelnut smaksatt malet kaffe 200 g

Coffeeway Vanilla Hazelnut smaksatt malet kaffe 200 g

5,50 € 6,90 € 27,50 € / kg
I lager
Erbjudande Bergstrands Irish Cream smaksatt kaffe 250 g bryggmalet

Bergstrands Irish Cream smaksatt kaffe 250 g bryggmalet

7,90 € 9,90 € 31,60 € / kg
I lager
Erbjudande Lucaffé Decaffeinato 700 g koffeinfria kaffebönor

Lucaffé Decaffeinato 700 g koffeinfria kaffebönor

25,50 € 31,90 € 36,43 € / kg
I lager
Erbjudande Crema Indonesia 250 g kaffebönor

Crema Indonesia 250 g kaffebönor

7,90 € 9,90 € 31,60 € / kg
I lager
Erbjudande Crema French Roast 250 g kaffebönor

Crema French Roast 250 g kaffebönor

8,70 € 10,90 € 34,80 € / kg
I lager
Erbjudande Crema 100 % Robusta 250 g kaffebönor

Crema 100 % Robusta 250 g kaffebönor

7,90 € 9,90 € 31,60 € / kg
I lager
Erbjudande Bialetti Perfetto Moka Cioccolato smaksatt malet kaffe 250 g

Bialetti Perfetto Moka Cioccolato smaksatt malet kaffe 250 g

7,90 € 9,90 € 31,60 € / kg
I lager
Erbjudande Bergstrands Moomintroll Wild Blueberry smaksatt kaffe 250 g malet
Erbjudande Trung Nguyen Creative 3 malet vietnamesiskt kaffe 250 g

Trung Nguyen Creative 3 malet vietnamesiskt kaffe 250 g

6,30 € 7,90 € 25,20 € / kg
I lager
Erbjudande Crema Espresso 250 g kaffebönor

Crema Espresso 250 g kaffebönor

7,90 € 9,90 € 31,60 € / kg
I lager
Erbjudande Crema Brazil 500 g kaffebönor

Crema Brazil 500 g kaffebönor

14,30 € 17,90 € 28,60 € / kg
I lager
Erbjudande Lucaffé Mr Exclusive 100 % Arabica 250 g malet kaffe

Lucaffé Mr Exclusive 100 % Arabica 250 g malet kaffe

10,30 € 12,90 € 41,20 € / kg
I lager
Erbjudande Bergstrands Moomin Little My Salted Caramel smaksatt kaffe 250 g malet
Erbjudande Crema India Monsooned Malabar 250 g kaffebönor

Crema India Monsooned Malabar 250 g kaffebönor

8,70 € 10,90 € 34,80 € / kg
I lager
Erbjudande Crema Ethiopia Sidamo 500 g kaffebönor

Crema Ethiopia Sidamo 500 g kaffebönor

17,50 € 21,90 € 35,00 € / kg
I lager
Erbjudande Bergstrands Salted Caramel smaksatt kaffe 250 g bryggmalet

Bergstrands Salted Caramel smaksatt kaffe 250 g bryggmalet

7,90 € 9,90 € 31,60 € / kg
I lager
Erbjudande Bialetti Perfetto Moka Intenso malet kaffe 250 g

Bialetti Perfetto Moka Intenso malet kaffe 250 g

7,90 € 9,90 € 31,60 € / kg
I lager
Erbjudande Trung Nguyen Creative 5 malet vietnamesiskt kaffe 250 g

Trung Nguyen Creative 5 malet vietnamesiskt kaffe 250 g

7,90 € 9,90 € 31,60 € / kg
I lager
Erbjudande Trung Nguyen Creative 2 malet vietnamesiskt kaffe 250 g

Trung Nguyen Creative 2 malet vietnamesiskt kaffe 250 g

5,50 € 6,90 € 22,00 € / kg
I lager
Erbjudande Crema Espresso 100 % Arabica 250 g

Crema Espresso 100 % Arabica 250 g

7,90 € 9,90 € 31,60 € / kg
I lager
Erbjudande Crema Royalty Blend 500 g kaffebönor

Crema Royalty Blend 500 g kaffebönor

15,90 € 19,90 € 31,80 € / kg
I lager
Erbjudande Passalacqua Cremador 250 g malet kaffe för mokabryggare

Passalacqua Cremador 250 g malet kaffe för mokabryggare

7,10 € 8,90 € 28,40 € / kg
I lager
Erbjudande Bialetti Caffè Macinato Tiramisù smaksatt malet kaffe 250 g

Bialetti Caffè Macinato Tiramisù smaksatt malet kaffe 250 g

7,90 € 9,90 € 31,60 € / kg
I lager
Erbjudande Bergstrands Snufkin Hazelnut smaksatt kaffe 250 g bryggmalet

Bergstrands Snufkin Hazelnut smaksatt kaffe 250 g bryggmalet

7,90 € 9,90 € 31,60 € / kg
I lager

Malet kaffe

I Cremas kaffesortiment hittar du tiotals malda kaffen för olika ändamål. Vi har malet kaffe för både kaffebryggare och mokabryggare.

Flera av våra kaffen (t.ex. Cremas egna kaffen) kan du beställa med önskad malningsgrad för pressmalet, bryggmalet, Aeropress, mokabryggare eller espressomalet. För den färskaste kaffeupplevelsen lönar det sig att bekanta med vårt utbud av kaffekvarnar och mala dina egna kaffebönor!

I Malet kaffe-kategorin hittar du varor från populära varumärken såsom Lucaffé, Paská och Crema. De mest populära produkterna just nu är Lucaffé Mamma Lucia 1 kg kaffebönor och Lucaffé Classic 250 g malet kaffe. Nu på kampanj Lucaffé Mamma Lucia 1 kg kaffebönor, till priset 23,10 € (normalpris 28,90 €).