Bialetti Malet kaffe

Bialetti

Det italienska varumärket Bialetti har tillverkat mokabryggare sedan 1930-talet. Allt startade från espressobryggaren Bialetti Moka Express, som skapades år 1933 av Alonso Bialetti. Den här italienska kaffebryggaren finns i de flesta kök i Italien och är populär och omtyckt runt om i världen.

Med en Bialetti mokabryggare gör du enkelt ett gott, espressoliknande mocka kaffe som fungerar bra som bas även för en cappuccino eller latte. Utöver traditionella mokabryggare, har Bialetti även utvecklat mokabryggare som fungerar på induktionsspis, mjölkskummare och mycket mer.

Läs mer
Bialetti

Kategorier

Erbjudande Bialetti Perfetto Moka Classico malet kaffe 250 g

Bialetti Perfetto Moka Classico malet kaffe 250 g

7,90 € 9,90 € 31,60 € / kg
I lager
Erbjudande Bialetti Perfetto Moka Cioccolato smaksatt malet kaffe 250 g

Bialetti Perfetto Moka Cioccolato smaksatt malet kaffe 250 g

7,90 € 9,90 € 31,60 € / kg
I lager
Erbjudande Bialetti Perfetto Moka Intenso malet kaffe 250 g

Bialetti Perfetto Moka Intenso malet kaffe 250 g

7,90 € 9,90 € 31,60 € / kg
I lager
Erbjudande Bialetti Perfetto Moka Vaniglia smaksatt malet kaffe 250 g

Bialetti Perfetto Moka Vaniglia smaksatt malet kaffe 250 g

7,90 € 9,90 € 31,60 € / kg
I lager
Erbjudande Bialetti Caffè Macinato Tiramisù smaksatt malet kaffe 250 g

Bialetti Caffè Macinato Tiramisù smaksatt malet kaffe 250 g

7,90 € 9,90 € 31,60 € / kg
I lager
Erbjudande Bialetti Perfetto Moka Nocciola smaksatt malet kaffe 250 g

Bialetti Perfetto Moka Nocciola smaksatt malet kaffe 250 g

7,90 € 9,90 € 31,60 € / kg
I lager
Erbjudande Bialetti Perfetto Moka Caramello smaksatt malet kaffe 250 g

Bialetti Perfetto Moka Caramello smaksatt malet kaffe 250 g

7,90 € 9,90 € 31,60 € / kg
I lager
Erbjudande Bialetti Perfetto Moka Deka koffeinfritt malet kaffe 250 g

Bialetti Perfetto Moka Deka koffeinfritt malet kaffe 250 g

7,90 € 9,90 € 31,60 € / kg
I lager
Erbjudande Bialetti Perfetto Moka Pregiato malet kaffe 250 g

Bialetti Perfetto Moka Pregiato malet kaffe 250 g

7,90 € 9,90 € 31,60 € / kg
I lager
Erbjudande Bialetti Perfetto Moka Mandorla 250 g malet kaffe

Bialetti Perfetto Moka Mandorla 250 g malet kaffe

7,10 € 8,90 € 28,40 € / kg
I lager
Erbjudande Bialetti Bridgerton Royal Regency Blend malet kaffe 250 g burk

Bialetti Bridgerton Royal Regency Blend malet kaffe 250 g burk

11,90 € 14,90 € 47,60 € / kg
I lager
Erbjudande Bialetti Bridgerton Royal Regency Blend malet kaffe 250 g

Bialetti Bridgerton Royal Regency Blend malet kaffe 250 g

7,90 € 9,90 € 31,60 € / kg
I lager
Erbjudande Bialetti Perfetto Moka Delizia al Limone malet smaksatt kaffe 250 g
Erbjudande Bialetti Perfetto Moka Cocco smaksatt malet kaffe 250 g

Bialetti Perfetto Moka Cocco smaksatt malet kaffe 250 g

7,90 € 9,90 € 31,60 € / kg
I lager