Bergstrands Kafferosteri Malet kaffe
Bergstrands kafferosteri, med säte i Göteborg, drivs som ett familjeföretag i fjärde och femte generationen sedan år 1891.
Kategorier
Filtrera produkter
13
13 produkter
Erbjudande
Bergstrands Moomin Snorkmaiden Dreamy Chocolate smaksatt kaffe 250 g bryggmmalet
7,90 €
9,90 €
31,60 € / kg
I lager
Erbjudande
Bergstrands Moomintroll Wild Blueberry smaksatt kaffe 250 g malet
7,90 €
9,90 €
31,60 € / kg
I lager
Erbjudande
Bergstrands Moomin Little My Salted Caramel smaksatt kaffe 250 g malet
7,90 €
9,90 €
31,60 € / kg
I lager
Erbjudande
Bergstrands Moomin Stinky Salty Liquorice smaksatt kaffe 250 g malet
7,90 €
9,90 €
31,60 € / kg
I lager